Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No jak nie pozwala Smile ?
avatar
pogoda to nie problem jak ma sie checi Tongue
avatar
Czy żeby działał PVR reminder to lista m3u musi wspierać archiwum albo spełniać inne warunki? Wygenerowałem sobie listę wtyczką od kszaq cp go, ale podczas gdy wyskakuje okienko z PVR reminder to przy przełączeniu wszystko się zawiesza
avatar
@jp44 ja miałem robić, ale pogoda nie pozwala ^^
avatar
Panowie, kto dziś robi grila Smile ?
avatar
Da radę dokupić do mibox 3 dekoder DVB-T 2 na USB? Mam jakiś Media techa i niestety nie działa, a jak podłącze go do telefonu to mogę oglądać TV. Android z miboxa jest bardziej upośledzony?
avatar
avatar
Super. To już wiem co dzisiaj będę robił Big Grin
avatar
bez problemu można wrócić do androida
avatar
Po wgraniu CE w single boocie na emmc przez ceemmc możliwe jest później przywrócenie Androida? Trzeba do tego tylko stockowy firmware, zgadza się? Tongue
avatar
Polecam Smile
avatar
Może mi się niedługo uda uzbierać na jakiegoś OLEDa Smile
avatar
Jestem mega zadowolony z A8 Sony ale tylko wtedy kiedy odpalam KODI, video o dużym bitrate najlepiej z HDR i oczywiście zagram sobie w Deam's Souls. , Telewizja ? Bez rewelacji, tutaj myślę, że lepiej to wygląda na matrycy lcd.
avatar
matrycje Oled nie palą tak jasno jak lcd, więc jeśli jeszzcze bardziej by mi ściemnij to bym się wkurzył. Z drugiej strony może większa by byłą głębia, ostrość, szczegółowość obrazu dzięki temu.
avatar
Kalibrowałem samemu, boje się podejść do profesjonalnej kalibracji. Zrobią co trzeba a potem nastanie jeszcze większa ciemność a gość mi powie "panie ale to tak powinno wyglądać Smile Z drugiej strony ludzie piszą, że warto. Powiem tak, kit z telewizją, jeśli zdeycodwałbym się to kalibracja pod KODI / PS5 .
avatar
@jp44 kalibracje robiles sam czy kto z zewnatrz?
avatar
Jeżeli posiadasz wiedze tajemną na temat innego, świetnego dostawcy telewizji, który to zaoferuje wręcz bajkową jakość - Bardzo proszę, podziel się swą wiedzą Smile
avatar
No i wszystko jasne, Szczęśliwego Nowego Roku Smile
avatar
Technologia LCD była raczej od początku nastawiona na rozdzielczość FHD. Rynek technologii OLED zmienił te kwesti - celują w 4K+HDR, dlatego też każdy ci powie, że jeśli inwestujesz w dobrego Oleda, nie przestrasz się telewizji. Oglądam przez NC+ po kalibracji jest znośnie ale szału nie ma - czekam na DVB-T2 4K.
avatar
A znasz coś lepszego ? Nie od dziś wiadomo, że w Polsce mamy zasraną jakość sygnału.