Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
chyba tak, ale na 100% Ci nie odpowiem, może ktoś inny się wypowie, w każdym razie widzę na swoim urządzeniu czas pracy systemu 12 godzin 26minut a calkowity czas pracy to 22 godziny 52 minuty, więc wyglądałoby to tak, jakby urządzenie przechodziło w stan uśpienia/hibernacji
avatar
No fajnie, wybór padł na BT KInga PRO. Czy jest możliwe w takim urządzeniu mając postawionego CE przejście w stan hibernacji a potem wybudzenie go z pilota ? Jeśli tak, to czy taka opcja szybko wybudza urządzenie ?
avatar
tutaj możesz sobie porównać co nieco te 2 urządzenia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
W testach wypada dobrze.
avatar
MINIX NEO U22-XJ
avatar
większość przeterminowana
avatar
a jakiego minixa chcesz brać?
avatar
Dzięki.
avatar
a odnośnie karty sd to chyba nie ma co świrować z transferem, ta którą ci podałem powinna i tak chyba wycisnąć wszystko z tego sprzętu, jedyna różnica będzie przy wgrywaniu CE na nią, na szybszej, szybciej wrzucisz system, a czas bootowania powinien być zbliżony bo i tak karta będzie ograniczana przez sprzęt :/
avatar
ja mam GT-Kinga i od siebie go polecam, jak chce się stawiać na nim CE to zajebisty sprzęt, z minixem też nie powinno być problemów, jako że chyba też jest oficjalnie wspierany przez team CE
avatar
@"enefem" Pisaliśmy dziś na forum CE w związku z wyborem karty SD pod GT Kinga Tongue Wciąż zastanawiam się co wybrać : Minixa czy BT Kinga w wersji PRO.
avatar
też chciałbym wiedzieć, i autorzy pewnie też chcieliby wiedzieć Big Grin
avatar
Kiedy mają wypuścić finalną wersję CE 19.1 ?
avatar
a grilla muszę w tym roku wyremontować, bo już trochę stracił na wyglądzie Tongue
avatar
szacuneczek za zawziętość ^^ mi by się nie chciało siedzieć na wypizdówku Big Grin
avatar
@"enefem" Murowany gril fajna sprawa.
avatar
Trzasnąłem grila pod tarasem ale wypizdówek jak cholera Smile
avatar
mam grilla murowanego, więc pod tym kątem nie byłoby problemu Tongue
avatar
avatar
No jak nie pozwala Smile ?