Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
a czas takiego wybudzenia nie różni się jakoś specjalnie od cold boota Tongue ale to nie problem, CE ładuje się około 9 sekund
avatar
chyba tak, ale na 100% Ci nie odpowiem, może ktoś inny się wypowie, w każdym razie widzę na swoim urządzeniu czas pracy systemu 12 godzin 26minut a calkowity czas pracy to 22 godziny 52 minuty, więc wyglądałoby to tak, jakby urządzenie przechodziło w stan uśpienia/hibernacji
avatar
No fajnie, wybór padł na BT KInga PRO. Czy jest możliwe w takim urządzeniu mając postawionego CE przejście w stan hibernacji a potem wybudzenie go z pilota ? Jeśli tak, to czy taka opcja szybko wybudza urządzenie ?
avatar
tutaj możesz sobie porównać co nieco te 2 urządzenia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
W testach wypada dobrze.
avatar
MINIX NEO U22-XJ
avatar
większość przeterminowana
avatar
a jakiego minixa chcesz brać?
avatar
Dzięki.
avatar
a odnośnie karty sd to chyba nie ma co świrować z transferem, ta którą ci podałem powinna i tak chyba wycisnąć wszystko z tego sprzętu, jedyna różnica będzie przy wgrywaniu CE na nią, na szybszej, szybciej wrzucisz system, a czas bootowania powinien być zbliżony bo i tak karta będzie ograniczana przez sprzęt :/
avatar
ja mam GT-Kinga i od siebie go polecam, jak chce się stawiać na nim CE to zajebisty sprzęt, z minixem też nie powinno być problemów, jako że chyba też jest oficjalnie wspierany przez team CE
avatar
@"enefem" Pisaliśmy dziś na forum CE w związku z wyborem karty SD pod GT Kinga Tongue Wciąż zastanawiam się co wybrać : Minixa czy BT Kinga w wersji PRO.
avatar
też chciałbym wiedzieć, i autorzy pewnie też chcieliby wiedzieć Big Grin
avatar
Kiedy mają wypuścić finalną wersję CE 19.1 ?
avatar
a grilla muszę w tym roku wyremontować, bo już trochę stracił na wyglądzie Tongue
avatar
szacuneczek za zawziętość ^^ mi by się nie chciało siedzieć na wypizdówku Big Grin
avatar
@"enefem" Murowany gril fajna sprawa.
avatar
Trzasnąłem grila pod tarasem ale wypizdówek jak cholera Smile
avatar
mam grilla murowanego, więc pod tym kątem nie byłoby problemu Tongue
avatar