Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Panowie, jak to jest z tym buforem w Kodi ? Wiadomo, że odpowiedzialny jest za to : sprzęt, serwery jak RD, prędkość internetu ale jak to się ma do pamięci RAM ? Jeżeli dysponuje się większą pamięcią, można dorzucić bufor w pamięć . Pytanie jakie się nasuwa : Więcej ramu jak chociażby 8-16 GB da lepszy bufor w stremingu mediódów od 4 GB ? Gdzieś czytałem na zagranicznym forum, że w przypadku Kodi zalecane jest max 4 GB, wszystko powyżej mija się z celem. A jakie są wasze przemyślenia w tym temacie ?
avatar
kurde od kilku dni próbuje namierzyć dostawcę iptv z domeny kielbasa.live i nie idzie dotrzeć do sprzedawcy/resellera, nie wpadł komuś w oko gdzieś na jakimś forum?
avatar
no i uporali się z serwerami, plusx znowu śmiga jak powinien Smile
avatar
Jak każda profesjonalna lista, działa bardzo dobrze, nic dodać/nic ująć...
avatar
ale lista kanalow (~200 polskich) i jakość obrazu zrobiła na mnie wrażenie i porzuciłem cp go, dla plusx
avatar
więc o stabilności na razie się nie wypowiem, bo momentami działa elegancko, a momentami muli, ale to zrozumiałe jak pracuje nad serwerami
avatar
"We are working on replacing servers Possible breaks in viewing 04.05.21-05.05.21 At the end of the work, all users will be added 5 days of viewing"
avatar
@coni kupiłem wczoraj, niestety trafiłem na moment wymiany sewerów...
avatar
..."Mógłbym, ale mi się nie chce obijać klawiatury, dla nędznych 4.8€, kilka indywidualnych czynników wpływa na "ocenę" danej listy/dostawcy...sieć/urządzenie/aplikacja odtwarzająca/ogarnięcie użytkownika...zarejestruj się/sprawdź będziesz miał wiarygodną jasność"...
avatar
@coni Ja się "odważę", cytując werset z forum...
avatar
Chcialbym uzyskac pare informacji dotyczacych dzialania PlusX. W necie "Zero" informacji! Moze ktos by sie "odwazyl"?. Z gory dziekuje.
avatar
właśnie też zauważyłem
avatar
już działa jakieś chwilowe kłopoty...
avatar
Real-Debrid padł, ciekawe na jak długo
avatar
bootloader zostaje, więc wystarczy wgrać ponownie androida, poprzez stockowe firmware (beelink to udostępnia na ich stronie) za pomocą np. usb burning toola
avatar
ciekawa myśl, chciałbym kupić pudło pod CE tylko na tym mi zależy. Pytanie, w jaki sposób aktualizacujesz frimware w takim urządzniu jeżeli kasuje się dostęp do głównego systemu/androida ?
avatar
i tak pewnie skończysz na instalacji CE w pamięci wewnętrznej ^^ ja tak samo zacząłem od stawiania na karcie, ale po czasie stwierdziłem, że bez sensu trzymać androida jak i tak się go nie uruchamia, a tak mam pełną pamięć ROM przydzieloną tylko CE Tongue
avatar
Postawię na takiej karcie SD jak pisałeś : Sandisk Extreme Pro Micro SDHC 32GB
avatar
Niech no wypuszczą stabilną wersję CE 19.1 i kupuję tego BT-Kinga .
avatar
9 sekund to całkiem nieźle Smile