Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Zastanawiam się, czy jest możliwość ustawienie we wtyczce Venom by wyszukiwało wyłącznie źródła audio z językiem english ? Pełno wstawek z dźwiękiem ukraińskim itp , najlepiej jakby szukało wyłącznie z językiem english.
avatar
dzisiaj ma wrocic archiwum na plusx, do tego bedzie 7 dniowe! Big Grin
avatar
Nie mogę nic zarzucić Sony, android działa cholernie dobrze na modelu A8 ale KODI to już inna bajka. Z resztą, jak się poczyta to wszędzie trąbią, że Kodi na androidzie działa przeciętnie.
avatar
Dlatego stawiam na Minix/Beelink. @ Jon1022 Faktycznie, jeżeli ktoś korzysta z tego typu serwisów to klapa, w moim przypadku całe szczęście wszystko przypisuje pod RD .Cała reszta = Sony Android TV .
avatar
Natomiast czy wogóle można ustawić bufor np powyżej 2GB to wcale nie takie pewne przy 4GB RAM w urządzeniu pod Core/libreelec teoretycznie powinno sie udać
avatar
@jp44 zawsze warto w kodim ustawić większy bufor z tym że na chwile obecną to wogóle nie działa w płatnych serwisach typu Netflix,HBO itp... pomaga tylko w serwisach typu RD,tb7,cda.
avatar
z tym ze jednak lepiej miec to urzadzenie ktore jest "oficjalnie" wspierane przez team CE, chocby zeby uniknac takich problemow jak przy 19.1rc3 kiedy to urzadzenie nie bootowalo
avatar
no ja jestem MEGA zadowolony Big Grin
avatar
Muszę kupić porządne pudło i postawić w końcu CE..Przez większość lat działałem na LibreELEC'u mając 2GB ramu ( mini-PC ) Bufor był, od momentu zakupu telewizora Sony z Androidem, Kodi działa gorzej. Po moich doświadczeniach i waszych jak widać najlepiej mieć CE .
avatar
a jak wszystko działa w porządku, tak nie ma co zmieniać Big Grin
avatar
jak serwer jest niewydolny albo net zamula to i bufor nic nie pomoze
avatar
@jp44 osobiście na mi boxie s z 2GB ramu kombinowałem jak mogłem z buforem, rzekomo 125MB buforu jest wystarczającą wartościa, teraz na CE nic nie kombinuje i nie zmieniam, wszystko działa jak działać powinno, żadnych zacięć, czy tego typu rzeczy...
avatar
Panowie, jak to jest z tym buforem w Kodi ? Wiadomo, że odpowiedzialny jest za to : sprzęt, serwery jak RD, prędkość internetu ale jak to się ma do pamięci RAM ? Jeżeli dysponuje się większą pamięcią, można dorzucić bufor w pamięć . Pytanie jakie się nasuwa : Więcej ramu jak chociażby 8-16 GB da lepszy bufor w stremingu mediódów od 4 GB ? Gdzieś czytałem na zagranicznym forum, że w przypadku Kodi zalecane jest max 4 GB, wszystko powyżej mija się z celem. A jakie są wasze przemyślenia w tym temacie ?
avatar
kurde od kilku dni próbuje namierzyć dostawcę iptv z domeny kielbasa.live i nie idzie dotrzeć do sprzedawcy/resellera, nie wpadł komuś w oko gdzieś na jakimś forum?
avatar
no i uporali się z serwerami, plusx znowu śmiga jak powinien Smile
avatar
Jak każda profesjonalna lista, działa bardzo dobrze, nic dodać/nic ująć...
avatar
ale lista kanalow (~200 polskich) i jakość obrazu zrobiła na mnie wrażenie i porzuciłem cp go, dla plusx
avatar
więc o stabilności na razie się nie wypowiem, bo momentami działa elegancko, a momentami muli, ale to zrozumiałe jak pracuje nad serwerami
avatar
"We are working on replacing servers Possible breaks in viewing 04.05.21-05.05.21 At the end of the work, all users will be added 5 days of viewing"
avatar
@coni kupiłem wczoraj, niestety trafiłem na moment wymiany sewerów...