Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dziś będę na nowo stawiać Kodi v19 na Android TV postawię i Seren i popatrzę skoro tak piszesz. Venoma polecam od strony technicznej, aktualizacje nawet 2 x w tyg. Taką wtyczkę warto mieć, skoro sami twórcy robią wszystko by żyło się lepiej Smile Kiedy pojawiło się K19 można powiedzieć, że Venom zaliczył płynne przejście.
avatar
co do wyglądu Seren można zmienić na normalny z tego "fancy" Big Grin
avatar
@mjw Venom bardzo przypadł mi do gustu. Twórcy wtyczki nie śpią, częste aktualizacje, ulepszenia, do tego baza mediów IMDB, jeśli posiadasz skina Aeon Nox Silvo, można wyswietlać listę mediów wraz z oceną imdb, fajna rzecz. . Seren ostatnio postawiłem koleżance i się nim pobawiłem - równie dobra wtyczka ale nie specjalnie przypadł mi do gustu sam interfejs, myślę jednak, że postawie Seren u siebie i będzie to dobra alternatywa dla Venoma, z tego co zauważyłem, jest tam wiele opcji,ustawień. Sama wtyczka wyszukuje dobre źródła,działa bardzo fajnie. Venom posiada również AutoWidget , świetna rzecz, można w łatwy szybki sposób tworzyć ulubione kategorie,skróty do mediów,apek i sobie wszystko porządkować, trochę jak Super Favourites a nawet lepiej, gdyż SF jest do dziś ze sporymi bugami 
avatar
Oferta na Amazon Fire TV moze kogos zainteresuje! By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@malrej nie ma potrzeby używania VPN do IPTV
avatar
@jp44 czemu używasz Venom jak jest Seren?
avatar
Moze mialby ktos namiary na adres do PlusX na EPG i LOGO niemieckie? z podziekowaniem
avatar
Hej, zakupiłem dzisiaj boxa od c+, działa elegancko. Mam HMA VPN i kiedy z nim łączę się na android tv to nie mogę oglądać teleelevidenie. Po rozłączeniu z VPN wszystko śmiga. Korzystając z tego VPN'a na windowsie wszystko działo. Miał ktoś kiedyś taki problem?
avatar
Zastanawiam się, czy jest możliwość ustawienie we wtyczce Venom by wyszukiwało wyłącznie źródła audio z językiem english ? Pełno wstawek z dźwiękiem ukraińskim itp , najlepiej jakby szukało wyłącznie z językiem english.
avatar
dzisiaj ma wrocic archiwum na plusx, do tego bedzie 7 dniowe! Big Grin
avatar
Nie mogę nic zarzucić Sony, android działa cholernie dobrze na modelu A8 ale KODI to już inna bajka. Z resztą, jak się poczyta to wszędzie trąbią, że Kodi na androidzie działa przeciętnie.
avatar
Dlatego stawiam na Minix/Beelink. @ Jon1022 Faktycznie, jeżeli ktoś korzysta z tego typu serwisów to klapa, w moim przypadku całe szczęście wszystko przypisuje pod RD .Cała reszta = Sony Android TV .
avatar
Natomiast czy wogóle można ustawić bufor np powyżej 2GB to wcale nie takie pewne przy 4GB RAM w urządzeniu pod Core/libreelec teoretycznie powinno sie udać
avatar
@jp44 zawsze warto w kodim ustawić większy bufor z tym że na chwile obecną to wogóle nie działa w płatnych serwisach typu Netflix,HBO itp... pomaga tylko w serwisach typu RD,tb7,cda.
avatar
z tym ze jednak lepiej miec to urzadzenie ktore jest "oficjalnie" wspierane przez team CE, chocby zeby uniknac takich problemow jak przy 19.1rc3 kiedy to urzadzenie nie bootowalo
avatar
no ja jestem MEGA zadowolony Big Grin
avatar
Muszę kupić porządne pudło i postawić w końcu CE..Przez większość lat działałem na LibreELEC'u mając 2GB ramu ( mini-PC ) Bufor był, od momentu zakupu telewizora Sony z Androidem, Kodi działa gorzej. Po moich doświadczeniach i waszych jak widać najlepiej mieć CE .
avatar
a jak wszystko działa w porządku, tak nie ma co zmieniać Big Grin
avatar
jak serwer jest niewydolny albo net zamula to i bufor nic nie pomoze
avatar
@jp44 osobiście na mi boxie s z 2GB ramu kombinowałem jak mogłem z buforem, rzekomo 125MB buforu jest wystarczającą wartościa, teraz na CE nic nie kombinuje i nie zmieniam, wszystko działa jak działać powinno, żadnych zacięć, czy tego typu rzeczy...