Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Może i lepiej mieć dom jednorodzinny i nie mieszkać w mieście przynajmniej zdrowsze powietrze.
avatar
tak to prawda Sad
avatar
@zorro_9 troche chyba absurb naszych czasów, kiedy to wieś "wyprzedza" miasto ^^
avatar
No ja teraz jadę na T-Mobile LTE do 60Mbps i tak dobrze, bo z czasów kiedy T-M oferowali internet domowy bez limut danych, także mam "stałe" (tyle wyciągam) 60Mbps bez limitu. Nie najgorsza opcja, no ale wiadomo, do swiatełka to nie ma podjazdu Big Grin
avatar
Jak mam 4 operatorów i żaden nie daje symetryka.
avatar
Panowie ja to się szalenie cieszę, wchodzi z kablami do mnie Toya, przez ponad 20 lat stałe łącze na kabłu telefonicznym Orange, max prędkość do 10 mb/s Smile Trochę smiech na sali, tak duża firma jak Orange a jak się okazuje światłowód kładzie Toya Smile. Obecnie korzystam z LTE Orange dla firm mając 999 GB transferu prędkość waha się miedzy 30-60 mb/s. To jedyna alternatywa by mięć szybszy net.
avatar
jeszcze nie wiem jaki to operator będzie. To będziesz miał lepiej niż ja w mieście Sad
avatar
Jaki dostawca taki hojny, bo u mnie Inea? Tongue
avatar
U mojego kolegi co ma dom na wsi to też będą kłaść światłowody.
avatar
Witam
avatar
dzisiaj dowiedzialem sie ze we wrzesniu i u mnie klada swiatlowod Big Grin bajka po prostu, bo mieszkam na wsi Big Grin
avatar
Swoją drogą : jednak kupuję Minixa ale w czas kiedy zostane podłączony pod światłowód Smile Do tego czasu CE złapie stabilniejszą wersje.
avatar
Dziś będę na nowo stawiać Kodi v19 na Android TV postawię i Seren i popatrzę skoro tak piszesz. Venoma polecam od strony technicznej, aktualizacje nawet 2 x w tyg. Taką wtyczkę warto mieć, skoro sami twórcy robią wszystko by żyło się lepiej Smile Kiedy pojawiło się K19 można powiedzieć, że Venom zaliczył płynne przejście.
avatar
co do wyglądu Seren można zmienić na normalny z tego "fancy" Big Grin
avatar
@mjw Venom bardzo przypadł mi do gustu. Twórcy wtyczki nie śpią, częste aktualizacje, ulepszenia, do tego baza mediów IMDB, jeśli posiadasz skina Aeon Nox Silvo, można wyswietlać listę mediów wraz z oceną imdb, fajna rzecz. . Seren ostatnio postawiłem koleżance i się nim pobawiłem - równie dobra wtyczka ale nie specjalnie przypadł mi do gustu sam interfejs, myślę jednak, że postawie Seren u siebie i będzie to dobra alternatywa dla Venoma, z tego co zauważyłem, jest tam wiele opcji,ustawień. Sama wtyczka wyszukuje dobre źródła,działa bardzo fajnie. Venom posiada również AutoWidget , świetna rzecz, można w łatwy szybki sposób tworzyć ulubione kategorie,skróty do mediów,apek i sobie wszystko porządkować, trochę jak Super Favourites a nawet lepiej, gdyż SF jest do dziś ze sporymi bugami 
avatar
Oferta na Amazon Fire TV moze kogos zainteresuje! By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@malrej nie ma potrzeby używania VPN do IPTV
avatar
@jp44 czemu używasz Venom jak jest Seren?
avatar
Moze mialby ktos namiary na adres do PlusX na EPG i LOGO niemieckie? z podziekowaniem
avatar
Hej, zakupiłem dzisiaj boxa od c+, działa elegancko. Mam HMA VPN i kiedy z nim łączę się na android tv to nie mogę oglądać teleelevidenie. Po rozłączeniu z VPN wszystko śmiga. Korzystając z tego VPN'a na windowsie wszystko działo. Miał ktoś kiedyś taki problem?