Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Co by nie mówić Logitech ma fajowe piloty, choć nie dziwie się, że zapowiedzieli się, że wstrzymują produkcję - przy takich cenach !? Wyższe modele to jakiś kosmos.
avatar
u mnie w centrum maks internet to 100Mbps, a już u rodziców za miastem mają internet po prądzie do 1Gbps...
avatar
@"enefem" Mogę mięc bez pilota, gdyż na co dzień korzystam z Logitech Harmony 650, fajnie bo Minix jak i Gt King wspiera Logitecha.
avatar
Z tym światłowodem na wioskach to tak różnie kombinują np. podwieszając go pod linie energetyczną, kumpel tak ma - normalnie sposób na Mcgayvera...
avatar
Mnie po części pilot przekonał do GT Kinga Tongue
avatar
No mi tam akurat wygląd siada, ale co kto lubi. Ważne, że jest wybór. Minix to też dobry sprzęt Smile
avatar
Głównie ze względu na wygląd oraz wsparcie techniczne. Bt King Pro jest trochę szybszy ale wkurza mnie w nim to, że jest on koloru niebieskiego oraz te śmieszna czacha, oczy palące się na zielono, podobnież nie można tego wyłączyć.
avatar
@jp44 czemu wybrałeś Minixa? Smile
avatar
Jeżeli będzie stałe 300 mb/s to będzie dobrze Smile A wtedy Minix, połączenie na sztywno,może w końcu skończą się problemy z buforem.
avatar
@zorro_9 domek jednorodzinny to zdecydowanie plus, ale mieszkanie na wsi, nie zawsze takie fajne jest Tongue
avatar
przynajmniej*
avatar
@jp44 żebyś miał przynamniej 1Gb/s Big Grin
avatar
symetryka kładzie Toya ale chyba tylko dla firm. Ja aż tak wymagający nie jestem, luksusem będzie dla mnie fakt, że będę mieć swiatłowód Smile
avatar
Może i lepiej mieć dom jednorodzinny i nie mieszkać w mieście przynajmniej zdrowsze powietrze.
avatar
tak to prawda Sad
avatar
@zorro_9 troche chyba absurb naszych czasów, kiedy to wieś "wyprzedza" miasto ^^
avatar
No ja teraz jadę na T-Mobile LTE do 60Mbps i tak dobrze, bo z czasów kiedy T-M oferowali internet domowy bez limut danych, także mam "stałe" (tyle wyciągam) 60Mbps bez limitu. Nie najgorsza opcja, no ale wiadomo, do swiatełka to nie ma podjazdu Big Grin
avatar
Jak mam 4 operatorów i żaden nie daje symetryka.
avatar
Panowie ja to się szalenie cieszę, wchodzi z kablami do mnie Toya, przez ponad 20 lat stałe łącze na kabłu telefonicznym Orange, max prędkość do 10 mb/s Smile Trochę smiech na sali, tak duża firma jak Orange a jak się okazuje światłowód kładzie Toya Smile. Obecnie korzystam z LTE Orange dla firm mając 999 GB transferu prędkość waha się miedzy 30-60 mb/s. To jedyna alternatywa by mięć szybszy net.
avatar
jeszcze nie wiem jaki to operator będzie. To będziesz miał lepiej niż ja w mieście Sad