Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@"enefem" Dzięki sprawdzę ten hdseans
avatar
Fen w porównaniu do Seren posiada czytelniejszy interfejs,fajnie, że można ustawić aby tytuły filmów były w j.polskim .
avatar
Fen na moim Sont Tv laguje, widać, że pochłania sporo pamięci.
avatar
na hdseans jest sekcja dokmentalne i jak patrzę to jest kilka nowości
avatar
Była taka stronka i wtyczka Alltube - była tam secja "Filmy dokumentalne" i były tam w miare nowe rzeczy, znacie może coś na zastępstwo tzn. z sekcją filmy dokumentalne z lektorem?
avatar
ja jeszcze ręcznie sobie wrzucam do RD torrenty jak mi cos wpadnie w oko i używam naszej wtyczki do oglądania z RD Smile
avatar
Dobrze prawisz Jon Smile
avatar
@jp44 "Fen" też idalny nie jest po niedawnej aktualizacji całkiem przestał mi odtwarzać cokolwiek...musiałem ręcznie starą wersję przeinstalować. Najlepiej mieć i Seren i Fen/Venom to mniejsza szansa że obie wysiądą jednocześnie
avatar
Przydałaby się baza mediów IMDB a raczej oceny a wtedy taki Seren by wymiatał Smile
avatar
Venom na razie idzie w odstawkę - ostatnio miewa problemy ze źródłam , za to Seren/Fen radzi sobie świetnie.
avatar
W sumie to tego nigdy nie sprawdzałem i sadzilem, ze jak w ustawieniach zmienisz tak jak napisales to tez zmieni sie styl prezentacji linkow
avatar
Zainteresowałem się dziś z rana wtyczką Fen - równie dobra jak Seren.
avatar
@mjw Czy jest możliwe aby w Seren ustawić listę wyświetlanych źródeł-styl jak w przypadku Venom czy Exodus ? Przełączyłem Scrapper display style z Fancy na Background Task ale to działa klasycznie wyłącznie na pasek postępu szukania źródeł.
avatar
80 mb to już przyzwoicie .
avatar
U mnie na wiosce Neo od Orange trzyma cały czas 80mb, ale jak by tak światłowód jakaś firma chciała robić to bym nie pogardził...
avatar
Co by nie mówić Logitech ma fajowe piloty, choć nie dziwie się, że zapowiedzieli się, że wstrzymują produkcję - przy takich cenach !? Wyższe modele to jakiś kosmos.
avatar
u mnie w centrum maks internet to 100Mbps, a już u rodziców za miastem mają internet po prądzie do 1Gbps...
avatar
@"enefem" Mogę mięc bez pilota, gdyż na co dzień korzystam z Logitech Harmony 650, fajnie bo Minix jak i Gt King wspiera Logitecha.
avatar
Z tym światłowodem na wioskach to tak różnie kombinują np. podwieszając go pod linie energetyczną, kumpel tak ma - normalnie sposób na Mcgayvera...
avatar
Mnie po części pilot przekonał do GT Kinga Tongue