Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Przydałaby się baza mediów IMDB a raczej oceny a wtedy taki Seren by wymiatał Smile
avatar
Venom na razie idzie w odstawkę - ostatnio miewa problemy ze źródłam , za to Seren/Fen radzi sobie świetnie.
avatar
W sumie to tego nigdy nie sprawdzałem i sadzilem, ze jak w ustawieniach zmienisz tak jak napisales to tez zmieni sie styl prezentacji linkow
avatar
Zainteresowałem się dziś z rana wtyczką Fen - równie dobra jak Seren.
avatar
@mjw Czy jest możliwe aby w Seren ustawić listę wyświetlanych źródeł-styl jak w przypadku Venom czy Exodus ? Przełączyłem Scrapper display style z Fancy na Background Task ale to działa klasycznie wyłącznie na pasek postępu szukania źródeł.
avatar
80 mb to już przyzwoicie .
avatar
U mnie na wiosce Neo od Orange trzyma cały czas 80mb, ale jak by tak światłowód jakaś firma chciała robić to bym nie pogardził...
avatar
Co by nie mówić Logitech ma fajowe piloty, choć nie dziwie się, że zapowiedzieli się, że wstrzymują produkcję - przy takich cenach !? Wyższe modele to jakiś kosmos.
avatar
u mnie w centrum maks internet to 100Mbps, a już u rodziców za miastem mają internet po prądzie do 1Gbps...
avatar
@"enefem" Mogę mięc bez pilota, gdyż na co dzień korzystam z Logitech Harmony 650, fajnie bo Minix jak i Gt King wspiera Logitecha.
avatar
Z tym światłowodem na wioskach to tak różnie kombinują np. podwieszając go pod linie energetyczną, kumpel tak ma - normalnie sposób na Mcgayvera...
avatar
Mnie po części pilot przekonał do GT Kinga Tongue
avatar
No mi tam akurat wygląd siada, ale co kto lubi. Ważne, że jest wybór. Minix to też dobry sprzęt Smile
avatar
Głównie ze względu na wygląd oraz wsparcie techniczne. Bt King Pro jest trochę szybszy ale wkurza mnie w nim to, że jest on koloru niebieskiego oraz te śmieszna czacha, oczy palące się na zielono, podobnież nie można tego wyłączyć.
avatar
@jp44 czemu wybrałeś Minixa? Smile
avatar
Jeżeli będzie stałe 300 mb/s to będzie dobrze Smile A wtedy Minix, połączenie na sztywno,może w końcu skończą się problemy z buforem.
avatar
@zorro_9 domek jednorodzinny to zdecydowanie plus, ale mieszkanie na wsi, nie zawsze takie fajne jest Tongue
avatar
przynajmniej*
avatar
@jp44 żebyś miał przynamniej 1Gb/s Big Grin
avatar
symetryka kładzie Toya ale chyba tylko dla firm. Ja aż tak wymagający nie jestem, luksusem będzie dla mnie fakt, że będę mieć swiatłowód Smile