Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
@dabroviec "Milion" razy było na forum, w prawym górnym rogu białe, prostokątne okienko, obok napis "Szukaj"...
avatar
Cześć, używa ktoś z was może tb7 w Kodi? Jak wygląda sprawa z transferem przy przerwaniu filmu? Pobierze mi z konta tyle GB ile zajmował film czy tylko tyle ile obejrzałem?
avatar
DziękiWink
avatar
avatar
Chociażby Proton.
avatar
Panowie polećcie jakiś bezpłatny VPN. Potrzebuje zmienić lokalizację żeby pobrać aktualizacje bo do A11 na telefonie
avatar
Dzięki.
avatar
tak, prywatne torrenty Tongue
avatar
Hdseans daje taką możliwość w połączeniu z wtyczką FF ?
avatar
Panowie, czy jest jakiś inny serwis od Tb7/Xt7 aby obejrzeć filmy z lektorem/dubbingiem w jakości HD/4K ?
avatar
@jon1022 w fanfilm bez problemu możesz dodać konto hdseans, ale i mbebe ma w swoim repo wtyczkę jak się nie mylę.
avatar
@"enefem" Dzięki sprawdzę ten hdseans
avatar
Fen w porównaniu do Seren posiada czytelniejszy interfejs,fajnie, że można ustawić aby tytuły filmów były w j.polskim .
avatar
Fen na moim Sont Tv laguje, widać, że pochłania sporo pamięci.
avatar
na hdseans jest sekcja dokmentalne i jak patrzę to jest kilka nowości
avatar
Była taka stronka i wtyczka Alltube - była tam secja "Filmy dokumentalne" i były tam w miare nowe rzeczy, znacie może coś na zastępstwo tzn. z sekcją filmy dokumentalne z lektorem?
avatar
ja jeszcze ręcznie sobie wrzucam do RD torrenty jak mi cos wpadnie w oko i używam naszej wtyczki do oglądania z RD Smile
avatar
Dobrze prawisz Jon Smile
avatar
@jp44 "Fen" też idalny nie jest po niedawnej aktualizacji całkiem przestał mi odtwarzać cokolwiek...musiałem ręcznie starą wersję przeinstalować. Najlepiej mieć i Seren i Fen/Venom to mniejsza szansa że obie wysiądą jednocześnie