Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@jp44 Real-Debrid ma oficjalnie w swojej funkcjonalności opcje strumieniowania. RD i tb7 różnią się zasadą działania
avatar
@dabroviec Miałeś kiedyś wykupione konto premium na RD ?
avatar
Równie dobrze mogę napisać, że Real Debrid służy do tego samego co napisałeś - pobierania plików a otrzymujemy również streming. Rzecz w tym, że w przypadku RD mamy jasno nakreślone zasady : nielimitowany transfer danych, dostęp do mediów o nieporównywalnie lepszej jakości audio-video. Nie ma tu praktycznie żadnych ograniczeń. Patrząc jak działa tb7 rzekłbym, że do stremingu to się właściwie wcale nie nadaje, bardziej "wałek" a nie streming mediów w jakości premium.
avatar
To tak jak myślałem, dzięki za pomoc. @jp44 jeśli przez te nieuczciwe praktyki masz na myśli to że zużyło Ci transfer przy odpaleniu filmu na sekundę to nie masz racji. Tb7 to serwis stworzony do generowania linków w celu pobrania, a nie strumieniowania. To że działa w tym charakterze w Kodi to jest jego niekonwencjonalne wykorzystanie i nie zmieni swojej zasady działania. Jeśli w Kodi odpalasz plik o wadze 4GB to od razu serwis generuje link i cały transfer jest pobierany
avatar
Bez zużywania transferu
avatar
Wystarczy wtyczkę tb7 zainstalować i masz dostęp do historii plików przez 24h
avatar
Nie zdziw się również jeśli stracisz transfer w przypadku kiedy źródło poprawnie ci się nie wyświetli Smile
avatar
Dlatego nie korzystam z tb7 - nieuczciwe praktyki . Pamiętam jak po raz pierwszy to cudo postawiłem, dwa źródła załączyłem na sekundę w celu sprawdzenia działania/jakości. Chwilę później okazało się, że właściciwe zeżarło mi cały transfer Smile Chyba nie tak to powinno wyglądać za bycie premium user. Kto chce ten korzysta mnie się to nie podoba.
avatar
avatar
@dabroviec "Milion" razy było na forum, w prawym górnym rogu białe, prostokątne okienko, obok napis "Szukaj"...
avatar
Cześć, używa ktoś z was może tb7 w Kodi? Jak wygląda sprawa z transferem przy przerwaniu filmu? Pobierze mi z konta tyle GB ile zajmował film czy tylko tyle ile obejrzałem?
avatar
DziękiWink
avatar
avatar
Chociażby Proton.
avatar
Panowie polećcie jakiś bezpłatny VPN. Potrzebuje zmienić lokalizację żeby pobrać aktualizacje bo do A11 na telefonie
avatar
Dzięki.
avatar
tak, prywatne torrenty Tongue
avatar
Hdseans daje taką możliwość w połączeniu z wtyczką FF ?
avatar
Panowie, czy jest jakiś inny serwis od Tb7/Xt7 aby obejrzeć filmy z lektorem/dubbingiem w jakości HD/4K ?
avatar
@jon1022 w fanfilm bez problemu możesz dodać konto hdseans, ale i mbebe ma w swoim repo wtyczkę jak się nie mylę.