Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
O.K jeżeli podepnę polskiego trackera, aby mieć streaming pierw trzeba pobrać źródło aby obejrzeć ?
avatar
Dzięki Smile Ciekawa rzecz, może kiedyś sprawdzę.
avatar
objaśniam, kupujesz VPS z dyskiem 1TB i łączem 1Gbps, instalujesz na nim klienta torrent z RSS, podpinasz prywatnego polskiego trackera, ściągasz co tam chcesz automatycznie zgodnie z twoimi filtrami i oglądasz przez serwer plex/emby/jellyfin czy co tam chcesz na każde swoje urządzenie. To tak w skrócie, serwer to koszt ok 7 eurasów na miesiąc.
avatar
LinkSnappy wychdzi ponad 200 zł na 180 dni - faktycznie drogo.
avatar
Trochę poczytałem, myślę, że pozostanę na Kodi Smile
avatar
@mjw Mógłbyś objaśnić co to właściwie jest, jak działa ? W czym to lepsze od RD ?
avatar
Muszę się tym zainteresować Smile
avatar
to już lepiej sobie postawić VPS + prywatne torrenty + Plex Tongue
avatar
kiedyś to testowałem ale to chyba drogie było
avatar
Korzystał ktoś z LinkSnappy ? Z tego co widzę obsługuje Rapidu.
avatar
Można do nich napisać, poprosić o dodanie Rapidu, gdyby spora część ludzi z Polski pocisnęła w tym kierunku to kto wie ? Smile Fajna rzecz.
avatar
W sumie jakby serwis Real-Debrid dodał do obsługiwanych hostów Rapidu to przybyłoby mu mnóstwo ludzi z polski. Jako iż nie ma ograniczeń, to może nawet za dużo Big Grin
avatar
@sebplu a do czego potrzebujesz? Bo do FanFilm na pewno Ci się nie przyda. Chyba że zamierzasz używać Elementum (torrent) albo ew. oglądać IPTV.
avatar
Zna ktoś dobry darmowy VPN do Kodi , jestem w tym nowy Wink
avatar
Dokładnie Wink
avatar
@dabroviec Najważniejsze, że mamy wybór : rd/tb7 dla każdego coś się znajdzie Smile
avatar
Wszystko zależy co się chce obejrzeć, piszesz o hostach PL a mnie nie są one do niczego potrzebne,skoro natrafiam i tak na źródła bez lektora. Z lektorem na tb7 nie jest tak kolorowo jakby się zdawało.
avatar
@jp44 "skoro większa część źródeł figuruję z dźwiękiem english bez lektora" w tb7? Czytałem gdzieś tu na stronie że FanFilm wyświetla tylko kilka pierwszych pozycji z tb7, więc akurat musiały Ci się trafić angielskie, co prawopodobnie w dedykowanej wtyczce tb7 nie miałoby miejsca. Z RD jest ten minus że obsługuje hosty na które nie są u nas popularne, dlatego albo trzeba wrzucać tam pliki z torrentów albo przestawić się na ENG. Plus angielskich źródeł jest taki, że u nich format H.265 jest już przy każdym filmie, nie to co u nas..
avatar
Jeżeli zależy ci na pobieraniu źródeł, warto działać na RD. W połączeeniu z wtyczkami jak Seren, pobierzesz co chcesz w najlepszej jakości, mając nielimitowany transfer. Osobiście uważam, że tb7 jest przereklamowane. Serwis nastawiony jest na jakość HD nie 4K można na to przymknąc oczy,jednakże pytam : po co, w jakim celu zakładać tam konto premium skoro większa część źródeł figuruję z dźwiękiem english bez lektora,nie wszystko również jest i działa jak należy. Miałem dwa podejścia do xt7/tb7 mając nadzieję, że odpalę dany serial z lektorem i co ? I nic, jedynie zjedzony transfer Smile Tak..RD/Tb7 bardzo się od siebie różnią.
avatar
Na tb7 masz jasno napisane że chodzi o pobieranie, nie musi więc być przystosowane do strumieniowania. I tak, miałem RD. Jest drożej, ale jeśli ktoś ogląda w ENG to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jakby jeszcze była obsługa polskich hostów to już w ogóle byłoby świetnie.