Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Formule GTV i ich aplikacja MyTVonline 2 co to za twór. Spotkałem się z opinią że super sprzęt i aplikacja o niebo lepsza od tivimate. Co sądzicie?
avatar
spokojna głowa
avatar
Nie bierz do głowy, jak i ona nie bierze Wink
avatar
avatar
CoreELEC 19.1-Matrix wydane Smile
avatar
Patrząc jak duża jest społeczność Kodi, jak wiele osób angażuje się w tej projekt, byłbym spokojny Smile
avatar
Może nie będzie tak źle z tego co tam wyczytałem problem jest tylko z Linuxem na ARM na PC x86 problemu nie ma, to może da się coś zdziałać i na ARM...tylko pytanie ile to zajmie
avatar
@jp44 np. brak możliwoście odtwarzania treści chronionych DRM
avatar
siedząc na Llnuxie dłuższy czas nauczyłem się, że na wszystko jest jakiś sposób Big Grin
avatar
@mjw ja tam się za bardzo nie martwię, bo wierzę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie
avatar
Jakie problemy poprzez to mogą występować ? Nie łapię o co w tym chodzi .
avatar
I jak zwykle Ci co chcą oglądać "legalnie" na tym najbardziej utracą niż Ci co zgrywają materiały bo to i tak obejdą...
avatar
Widevine jest w wersji 4.10.1679.0 ale faktycznie w changelogu jest napisane "Temporary fix" więc zapewne to tylko tymczasowe rozwiązanie.
avatar
Z tego wątku który podlinkowałem wynika że problem nie został rozwiązany, starsze wersje Widevine zostaną wyłączone 31 maja jeśli programiści Kodiego nie zdążą to pooglądane...
avatar
@"enefem" i masz Widevine w wersji 4.10.2252.0 ??
avatar
mowa oczywiście o CoreELEC
avatar
@jon1022 już działa od wczoraj chyba. Wystarczyło zaktualizować inputstream helper i przeinstalować widevine poprzez ISH
avatar
Miejmy nadzieje że uda sie sytuację opanować...
avatar
Mało optymistyczne wieści: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. google namieszał coś w nowej wersji Widevine i przestała działać Linuxem na ARM czyli naszym libre/coreelecom grozi odciencie od kontentu z DRM
avatar
tak, nowosci pobieraja sie w kilka minut, zalezy od ilości seedów