Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@"enefem" Dobrze, niech działają, będzie dobry system pod Minixa Smile Dostałem cynk od kierownika Toya, światłówód będą stawiąc lipiac/sierpień, do tego czasu niech ekipa CE załata wszelkie bugi.
avatar
Dziś na świeżym powietrzu trawe kosiłem. Dobre na odprężenie Smile Tak jak kupowanie,sadzenie,przesadzanie kwiatów :p
avatar
Team CE ujarzmił chyba Librespot w większej mierze. Już nie wywala Wi-Fi po wybudzeniu urządzenia, a jeszcze na rc4 wywalało. Mam nadzieję, że nie zaskoczyło tylko chwilowo i faktycznie coś zrobili. W changelogu nie zauważyłem, żeby było to ujęte, ale ogólnie jest dużo zmian, hmm...
avatar
Także byłem chwilę na dworze popracować w ogrodzie. Praca na świeżym powietrzu działa uspokajająco ^^
avatar
Masz jak zwykle rację, nic tak nie odpręża, jak zajęcia na świeżym powietrzu z wnukami Wink
avatar
@Łonogrzmot cieszę się, teraz możesz w spokoju iść, usiąść i uspokoić emocje. Twoja inteligencja jest niezagrożona Smile
avatar
No już dobrze, dobrze...audiencja skończona!
avatar
@Łonogrzmot oho, jak nam się uniósł Big Grin
avatar
Nie interesuje mnie twój komentarz, nie ta liga...
avatar
@Łonogrzmot skomentuje to tylko jednym wielkim XD
avatar
Trzeba każdego tutaj wyręczać, na zasadzie "kopiuj/wklej" ogólnodostępne treści?! Weź się ogarnij i nie obrażaj mojej inteligencji...
avatar
@"enefem" Masz zablokowany dostęp do wyszukiwarek internetowych?!
avatar
podejrzewam, że kwestia ustawienia kodowania znaków, ale mogę się mylić
avatar
tak swoją droga to emoji się nie wyświetlają w shoutboxie, jest zamiast nich znak ?
avatar
Zdążyłem zauważyć, strasznie irytujące, szczególnie, gdy ktoś chce na prawdę się czegoś dowiedzieć... no ale cóż Tongue
avatar
On tak ma Tongue
avatar
@Łonogrzmot to po co marnujesz klawisze skoro szkoda klawiatury? ?
avatar
Swój rozum ma, jedyny słuszny wniosek sam wyciągnie, szkoda klawiatury...
avatar
Opinię rzekomo czytałeś i cieniutkiej specyfikacji nie widział? A cenę kosmiczną widział?
avatar
Formule GTV i ich aplikacja MyTVonline 2 co to za twór. Spotkałem się z opinią że super sprzęt i aplikacja o niebo lepsza od tivimate. Co sądzicie?