pytałem w wątku o 19.1 - tym najnowszym - czy problem został naprawiony, ale nie dostałem jasnej odpowiedzi, dopiero jak sprawdziłem u siebie to okazało się, że połączenie z Wi-Fi zostało po uśpieniu i wybudzeniu urządzenia, więc stwierdziłem, że naprawili 




u mnie dopiero wrzesień/październik, a już się doczekać nie mogę ^^
Dostałem cynk od kierownika Toya, światłówód będą stawiąc lipiac/sierpień, do tego czasu niech ekipa CE załata wszelkie bugi.
