Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
fame 8 na plusx nie bylo bo probowalem ogladac ale czarny ekran a pozniej w ogole nie dzialal kanal reszta dzialala 9 juz nie sprawdzalem
avatar
No i chyba wczoraj przedwcześnie pochwaliłem CE, dzisiaj rano włączam boxa, a tam wi-fi nie wstało Sad Librespot odinstalowany... zobaczę czy jutro po nocy wstanie...
avatar
zawsze było fame tak samo w plusx
avatar
czy na teleele bedzie transmisja fame 10 czy tam juz nie transmituja gali fame od jakiegos czasu?
avatar
Prawdę pisząc cholernię lubię Kodi, dotychczas działałem na LE od roku 2013 służył mi Zotac ZBOX nano XS AD11 Plus - poczciwy skurczybyk . Teraz Android TV z którego jestem średnio zadowolony. Na Minix postawię CE i to będzie moja pierwsza próba z tym systemem. Jak nie będę ogarniać odezwę się Smile
avatar
Dokładnie, CE to świetny projekt i niech żyje jak najdłużej Smile
avatar
Świetnie, niech łatają i działają Smile
avatar
ja póki co złego słowa na CE i team nie mogę powiedzieć Big Grin
avatar
no sterowniki to trochę grubszy temat chyba, chociaż z tego co widać na forum to coś tam starają się dodawać
avatar
ale to było całkiem duże wydanie i dużo zmian
avatar
pytałem w wątku o 19.1 - tym najnowszym - czy problem został naprawiony, ale nie dostałem jasnej odpowiedzi, dopiero jak sprawdziłem u siebie to okazało się, że połączenie z Wi-Fi zostało po uśpieniu i wybudzeniu urządzenia, więc stwierdziłem, że naprawili Tongue
avatar
CE team często olewa problemu więc całkiem spoko, że się za to wzięli. od kilku miesięcy nie mogę się doprosić o sterowniki do wifi i bt do magcisee. Sad
avatar
a to zazdro Big Grin u mnie dopiero wrzesień/październik, a już się doczekać nie mogę ^^
avatar
@"enefem" Dobrze, niech działają, będzie dobry system pod Minixa Smile Dostałem cynk od kierownika Toya, światłówód będą stawiąc lipiac/sierpień, do tego czasu niech ekipa CE załata wszelkie bugi.
avatar
Dziś na świeżym powietrzu trawe kosiłem. Dobre na odprężenie Smile Tak jak kupowanie,sadzenie,przesadzanie kwiatów :p
avatar
Team CE ujarzmił chyba Librespot w większej mierze. Już nie wywala Wi-Fi po wybudzeniu urządzenia, a jeszcze na rc4 wywalało. Mam nadzieję, że nie zaskoczyło tylko chwilowo i faktycznie coś zrobili. W changelogu nie zauważyłem, żeby było to ujęte, ale ogólnie jest dużo zmian, hmm...
avatar
Także byłem chwilę na dworze popracować w ogrodzie. Praca na świeżym powietrzu działa uspokajająco ^^
avatar
Masz jak zwykle rację, nic tak nie odpręża, jak zajęcia na świeżym powietrzu z wnukami Wink
avatar
@Łonogrzmot cieszę się, teraz możesz w spokoju iść, usiąść i uspokoić emocje. Twoja inteligencja jest niezagrożona Smile
avatar
No już dobrze, dobrze...audiencja skończona!