Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ktoś może się orientuje czy jest Spotify i Prime Video pod Kodi 19 ?
avatar
Jakbym to Ja napisał, zaraz by mi "skoczono do gardła" Wink Smile Smile
avatar
użyj wyszukiwarki na forum
avatar
siema wszystkim ma ktos moze zapro do plusx ?
avatar
Niestety na poprawkę dla kodi v18 chyba nie ma co liczyć, więc trzeba będzie zaktualizować libre/coreelec do wersji z kodi v19 jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił...
avatar
Dobre wiadomości w sprawie nowej wersji Widevine dla Linuxa ARM z którą były kłopoty. Wczoraj Kszaq dodał odpowiednie poprawki do repo libreelec...
avatar
fame 10 jest na plusx napewno
avatar
fame 8 na plusx nie bylo bo probowalem ogladac ale czarny ekran a pozniej w ogole nie dzialal kanal reszta dzialala 9 juz nie sprawdzalem
avatar
No i chyba wczoraj przedwcześnie pochwaliłem CE, dzisiaj rano włączam boxa, a tam wi-fi nie wstało Sad Librespot odinstalowany... zobaczę czy jutro po nocy wstanie...
avatar
zawsze było fame tak samo w plusx
avatar
czy na teleele bedzie transmisja fame 10 czy tam juz nie transmituja gali fame od jakiegos czasu?
avatar
Prawdę pisząc cholernię lubię Kodi, dotychczas działałem na LE od roku 2013 służył mi Zotac ZBOX nano XS AD11 Plus - poczciwy skurczybyk . Teraz Android TV z którego jestem średnio zadowolony. Na Minix postawię CE i to będzie moja pierwsza próba z tym systemem. Jak nie będę ogarniać odezwę się Smile
avatar
Dokładnie, CE to świetny projekt i niech żyje jak najdłużej Smile
avatar
Świetnie, niech łatają i działają Smile
avatar
ja póki co złego słowa na CE i team nie mogę powiedzieć Big Grin
avatar
no sterowniki to trochę grubszy temat chyba, chociaż z tego co widać na forum to coś tam starają się dodawać
avatar
ale to było całkiem duże wydanie i dużo zmian
avatar
pytałem w wątku o 19.1 - tym najnowszym - czy problem został naprawiony, ale nie dostałem jasnej odpowiedzi, dopiero jak sprawdziłem u siebie to okazało się, że połączenie z Wi-Fi zostało po uśpieniu i wybudzeniu urządzenia, więc stwierdziłem, że naprawili Tongue
avatar
CE team często olewa problemu więc całkiem spoko, że się za to wzięli. od kilku miesięcy nie mogę się doprosić o sterowniki do wifi i bt do magcisee. Sad
avatar
a to zazdro Big Grin u mnie dopiero wrzesień/październik, a już się doczekać nie mogę ^^