Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Czy komuś udało się odpalić multilige bundesligi? Na SportowaTV nic nie chce iść..
avatar
Siema dziala wam dodatek ncplus go?
avatar
PL też się trafia, kilka razy w tygodniu...
avatar
@jon1022 Nie ściemniaj z tym "polowaniem", słabo się starasz, teleelevidenie Stany Zjednoczone otwarta rejestracja Wink
avatar
@mjw a to znam ten wątek nie sądziłem po prostu że ten sposób nadal działa, dzięki za info
avatar
wystarczy w wyszukiwarke na forum wpisac plusx i nawet znajdziesz kogoś kto Ci założy tam konto Smile
avatar
Ktoś się orientuje kiedy i czy w ogóle newplusx i teleelevidenie otwierają rejestrację? poluję od tygodnia i na żadne okno nie trafiłem ;-/
avatar
spr
avatar
@remekb To nie jest ta wtyczka z repozytorium mbebe?
avatar
to inaczej... jest jakas wtyczka obslugujaca c+ online na kodi?
avatar
spróbowałem tego multi screena i przy 4 kanałach to strasznie sie cieło
avatar
Dopiero zamówiłem tego boxa Wink Skoro nie da się uruchomić w dual-boot, to chyba na razie pozostaje opcja Kodi jako aplikacja, bo w tym boxie zalezy mi tez na multi-screen w c+ Wink
avatar
Niektore mecoole z chromecastami tez nie startuja z ce
avatar
A udalo ci sie ruszyc z karty na tym? Urzadzenia z zablokowanym bootloaderze nie rusza z CE
avatar
chyba ze boot z sd?
avatar
czyli po przejsciu na ce nie bedzie mozliwosci powrotu?
avatar
raczej ciężko będzie bo te boxy maja zablokowany bootloader i nie wydaje mi się żeby łatwo można zrobić dump
avatar
nie wiecie czy jest gdzzies orig. fw do boxa c+?
avatar
Taka cena na stałe, i w segmencie BOX-ów dla standardowych użytkowników, jest na jakiś czas pozamiatane Smile
avatar
Ja już na K19 od dawna na CE i nie widzę problemów. Smile