Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Cześć wszystkim. Pytanie od laika. Po zainstalowaniu kodi i wtyczek typu fanfilm, covenant, Yoda... Nigdzie nie ma w bazie filmów. Pusto. Seriale są jako lista, szuka źródeł ale nie mogę oglądać. Po kliknięciu w źródło komunikat brak dostępnych źródeł. Co robię nie tak? Sad
avatar
Znaczy wiem, że nie warto, bo kiedyś korzystałem. Zazwyczaj sporo syfu mają, albo jakieś niepożądane rzeczy
avatar
@tomeksup To się build nazywa, ale nie wiem czy warto wgrywać. Lepiej samemu się naucz wszystkiego, bo to nie jest trudne
avatar
@tomeksup Tak, być może w przyszłości, jak będzie wersja Kodi18 sygnowana przez Davida Copperfielda ha,ha,ha
avatar
czy jest jakies kodi 18 z gotowymi najlepszymi wtyczkami w zestawie ---> tzn. instaluję i już wtyczki mam ?
avatar
pytanie
avatar
Siema, nie mam w swoim kodi 18 imputstreama, gdzie mogę go pobrać dla androida?
avatar
upss tobie chodziło o Ustawienia > System > Dodatki > Zarządzaj zależnościami Tongue
avatar
@michaił PPM na wtyczke > Informacje > Zależności
avatar
Gdzie w Kodi 18 jest "Zarządzaj zależnościami"? Bo nie mogę znaleźć.
avatar
Czyli wyszła stabilna osiemnastka...
avatar
Zaktualizowano kodu do 18 bez pytania. Nie ładnie
avatar
na pewno sa tylko sie wylaczyły pewnie ci sie update kodi zrobił miesząją z tym giu jak .j...
avatar
Cześć wszystkim ,mam pytanie czy spotkał się ktoś dziś z problem na Sony android tv ? Wszystkie wtyczki zniknęły a kiedy próbuję zainstalować je na nowy wykonuje komunikat" the dependency on version could not be satisfied"
avatar
*odtwarza
avatar
Wie ktoś czemu wtyczka youtube wiekszosci materialow nie otwarza ?
avatar
dlaczego na głównej stronie nie działa forum Sad
avatar
Witam
avatar
To akurat wyglada zabawnie Tongue
avatar
Sporo osób obchodzi dziś swoje urodziny i to w tym samym wieku lol