Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ok, w takim razie rzucę im te 40 PLN niech stracę ^^ Doładowanie przez cryptokick rozumiem - szybko i bezboleśnie? Karta gdzieś jest zapisywana? Nie chciałbym sytuacji, że w końcu mi coś pobiorą z karty Tongue
avatar
@"enefem" Ten "operator" od teleelevidenie tak ma że kasuje te konta jak tylko coś mu nie spasuje, jeden euro doładowania chyba też nie załatwi sprawy bo wymyslił że chce od razu 9...newplusx chyba lepsze pod tym względem miałem tam konto założone to chyba z miesiąc zanim usuneli bo nie opłacone było
avatar
Doładuj, loguj się raz na jakiś czas, aktywuj konto, korzystaj z listy, żyj długo i szczęśliwie...i już nie męcz lwa Smile Smile
avatar
Teraz to lekki mish-mash Big Grin Polskiego z angielskim, ale jest ok Big Grin
avatar
Zmień sobie język strony na polski Smile
avatar
No i chyba można zarządzać urządzeniami, czego na +X nie ma
avatar
Na pierwszy rzut oka jak widać to teleele ma bardziej rozbudowany panel
avatar
Nom, zastanawiam się teraz tylko czy opłaca mi się doładowywać konto, mógłbym rzucić im te 9 euro, a za jakiś czas jak mi +X wygaśnie to bym sobie przeskoczył na miesiąc zobaczyć jak to działa. Hmm... Tylko czy jak będzie jakiś "balance" na koncie to nie usuną ? :/
avatar
Tak, czy siak musisz mieć status "Active" Smile
avatar
Ok, a pod spodem napisane: Transactions by amount or payment must be at least 9€. Order services: confirm solvency.
avatar
Może doładować konto z 1 euro chociaż, jak będzie jakaś kwota na koncie to nie usuną?
avatar
Dzięki za polecenie, zapiszę sobie na przyszłość Tongue
avatar
Mail przeszedł, więc chyba konto mi skasowali, status teraz: Status Limited (solvency check)
avatar
A w razie "W", to sharavoz, lekko, łatwo, przyjemnie, funkcjonalnie oraz tanio...
avatar
Mail*
avatar
No racja, nie wiem co to się porobiło Tongue Wczoraj jeszcze mogłem się zalogować miałem normalnie dostęp do konta. Może spróbuje założyć jeszcze raz, tylko teraz przez niemcy, oby tylko mai przeszedł znowu
avatar
Dziesiątki kont zakładanych via VPN, ludzie się logują klasycznie IP "made in Poland", wszystkim działa...
avatar
ok Big Grin
avatar
W spamie czysto, ale polecam każdemu wejść w spam na poczcie, tyle hajsu jeszcze dawno nie dostałem hahah Big Grin
avatar
Zdecydowanie "czy jak" Smile