Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Tak
avatar
Ok, już widzę, 1 pakiet = 1 urządzenie ^^
avatar
Jeśli chce używać teleelevidenie na 2 urządzeniach to muszę 2 pakiety kupić zgadza się? Tongue
avatar
No i doładowałem 9euro na teleele, status zmienił się na active Smile No dobra, to czas na testy Big Grin
avatar
Z tego co widzę to jest opcja przez perfectmoney i nawet zalecają zakupy na allegro
avatar
@enefem mi też to wczorajsze usuną...nie wiem czy sie bawić w zakładanie kolejnego. Zobacz czy nie ma opcji "Perfect Money" - kupujesz na allegro taki vouncher za 50zł chyba i żadnej karty nie podajesz nigdzie (o ile to jeszcze jest w tym tele)
avatar
@jon1022 mogę im dać te 9 euro, tylko żeby faktycznie mi nie usuneli później konta, ale nic, niech stracę. Zrobię jak @Łonogrzmot radzi, będzie się logował co jakiś czas, może na jednym urządzeniu będę miał teleele a na drugim +X Tongue
avatar
Ok, w takim razie rzucę im te 40 PLN niech stracę ^^ Doładowanie przez cryptokick rozumiem - szybko i bezboleśnie? Karta gdzieś jest zapisywana? Nie chciałbym sytuacji, że w końcu mi coś pobiorą z karty Tongue
avatar
@"enefem" Ten "operator" od teleelevidenie tak ma że kasuje te konta jak tylko coś mu nie spasuje, jeden euro doładowania chyba też nie załatwi sprawy bo wymyslił że chce od razu 9...newplusx chyba lepsze pod tym względem miałem tam konto założone to chyba z miesiąc zanim usuneli bo nie opłacone było
avatar
Doładuj, loguj się raz na jakiś czas, aktywuj konto, korzystaj z listy, żyj długo i szczęśliwie...i już nie męcz lwa Smile Smile
avatar
Teraz to lekki mish-mash Big Grin Polskiego z angielskim, ale jest ok Big Grin
avatar
Zmień sobie język strony na polski Smile
avatar
No i chyba można zarządzać urządzeniami, czego na +X nie ma
avatar
Na pierwszy rzut oka jak widać to teleele ma bardziej rozbudowany panel
avatar
Nom, zastanawiam się teraz tylko czy opłaca mi się doładowywać konto, mógłbym rzucić im te 9 euro, a za jakiś czas jak mi +X wygaśnie to bym sobie przeskoczył na miesiąc zobaczyć jak to działa. Hmm... Tylko czy jak będzie jakiś "balance" na koncie to nie usuną ? :/
avatar
Tak, czy siak musisz mieć status "Active" Smile
avatar
Ok, a pod spodem napisane: Transactions by amount or payment must be at least 9€. Order services: confirm solvency.
avatar
Może doładować konto z 1 euro chociaż, jak będzie jakaś kwota na koncie to nie usuną?
avatar
Dzięki za polecenie, zapiszę sobie na przyszłość Tongue
avatar
Mail przeszedł, więc chyba konto mi skasowali, status teraz: Status Limited (solvency check)