Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Na K18.9 działa to o niebo lepiej
avatar
@mjw dzięki wielkie! Smile jak na moje oko to jest lekkie opóźnienie, jak na MiBoxie. Przy szybszym przewijaniu prawdopodobnie by nie wyrabiało i strasznie by "rzęziło" Tongue
avatar
Wszystkie filmy na temat Kodi są z automatu przez YT oznaczane jako +18 żeby nie można przede wszystkim na nich zarabiać. Trzeba się odwoływać i czasem trwa to długo i finalnie często odmawiają "bo tak". Sad
avatar
avatar
avatar
Ok, sprawdzę i nagram wideo. Smile
avatar
A mógłbyś coś dla mnie sprawdzić? Ciekaw jestem jak wygląda scrollowanie po EPG, bo na moim MiBoxie od Kodi 19 to działa strasznie wolno i muli niemiłosiernie. Na Kodi 18.9 sprawa wygląda o niebo lepiej... Jest spory regres od K19 na MiBoxie
avatar
narazie brak zastrzeżeń
avatar
@mjw a jak Kodi działa na tym cudeńku?
avatar
Dopłyną nareszcie do mnie c+ box 4k i na pierwszy rzut oka działa przyzwoicie jak mecool km9 pro
avatar
Sympatyczny ten nowy layout strony teleelevidenie, czytelne komunikaty, wszystko jasne Wink
avatar
@Matheusz sorki, nawet nie wiedziałem że muszę coś tam klikać. Chyba juz kliknąłem
avatar
@gadom92 jak coś do mnie piszesz na priv to wypadałoby mieć odblokowany system wiadomości prywatnych. ;-)
avatar
Ciekawostka, że po nocy musiałem ponownie aktywować konto poprzez email po tej wiadomości od nich, pomimo posiadania pieniędzy na koncie.
avatar
Z wreszcie konkretnym komunikatem..."Konta bez aktywnych urządzeń, bez dodatniego salda i bez aktywności finansowej przez ponad pięć miesięcy zostaną fizycznie usunięte bez zapisywania".
avatar
Na razie teleele postawiło na bardziej przyjazny interfejs w panelu użytkownika
avatar
nie rozumiem go czemu nie dołoży więcej load balancerów jak ma chętnych klientów z PL
avatar
Z takich rzeczy co zauważyłem, to teleele chyba ma stabilniejsze serwery, bo nie zauważyłem, żadnej ścinki, kiedy na +X mi się zdarzyły lekkie, za to kanały przełączają się jakby wolniej względem +X
avatar
Tak swoją drogą to wczoraj wieczorem dostałem takiego maila: "you should use DE ip for using service. we haven't enought capacity in PL. your acount will be removed when service expire." - coś czuje, że teleele nie chce, żebym go używał ^^ nie bardzo chce mi się bawić w VPNy, żeby oglądać TV... Chyba pozostanę przy PlusX
avatar
@Mariusz89B o a to ciekawe Big Grin W sumie dobry sposób na obejście ograniczenia Big Grin