Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie sądzę żeby się dało to zrobić, tam jest zablokowany bootloader jeśli jest certyfikacja google i Netflixa...
avatar
@mjw Jak wgrać CE do boxa c+? Nigdzie nie widzę żadnego "reset"...
avatar
Twoim zdaniem Wink
avatar
O wiele przyjemniej moim zdaniem jest używać tivimate do iptv
avatar
Łono ma alergię na CE Tongue
avatar
Pff Tongue
avatar
Okay, ale pozostawię Cię "sam na sam" z tym jaraniem Wink
avatar
Mało tego, używanie IPTV na Kodi uważam wręcz za przyjemność Wink
avatar
@Łonogrzmot mylisz się. U mnie na CE działa to tak szybko i gładko, że na pewno się nie katuje... A wole to na 100% bardziej niż płacić za TiVimate czy podobne appki, żeby tylko mieć to samo co na Kodi
avatar
Kto by się "katował" korzystaniem/oglądaniem telewizji via Kodi, bez przesady, zagadnienie tak niszowe, że nie warte uwagi Smile Smile
avatar
avatar
Tu jest ciekawy temat: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. niestety ale Team Kodi nie był za bardzo zainteresowany rozwiązaniem problemu :/
avatar
Na K18.9 działa to o niebo lepiej
avatar
@mjw dzięki wielkie! Smile jak na moje oko to jest lekkie opóźnienie, jak na MiBoxie. Przy szybszym przewijaniu prawdopodobnie by nie wyrabiało i strasznie by "rzęziło" Tongue
avatar
Wszystkie filmy na temat Kodi są z automatu przez YT oznaczane jako +18 żeby nie można przede wszystkim na nich zarabiać. Trzeba się odwoływać i czasem trwa to długo i finalnie często odmawiają "bo tak". Sad
avatar
avatar
avatar
Ok, sprawdzę i nagram wideo. Smile
avatar
A mógłbyś coś dla mnie sprawdzić? Ciekaw jestem jak wygląda scrollowanie po EPG, bo na moim MiBoxie od Kodi 19 to działa strasznie wolno i muli niemiłosiernie. Na Kodi 18.9 sprawa wygląda o niebo lepiej... Jest spory regres od K19 na MiBoxie
avatar
narazie brak zastrzeżeń