Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
bo mam zainstalwoany coreelec na karcie pamięci
avatar
bo chcę sprzedać tvboxa i czy jak wyjmę kartę pamięci sdhc to tak jak by był tylko android?
avatar
nic nie trzeba usuwać ale nie wiem dokładnie o co kaman Tongue
avatar
Witam
avatar
Czy trzeba coś usuwać z tvboxa jak jest na karcie zewnętrznej coreelec?
avatar
Znowu dzieciaki się do PW dorwały...
avatar
Nie znam źródła, nie korzystam, przeskanuj BOX-a jakimś dedykowanym antywirusem, skoro masz obiekcje Wink
avatar
Wyciągasz pendrive z CE i uruchamia się ponownie Android
avatar
A reklamy wskoczyły mi na Spotify Premium i tivimate premium, po wciśnięciu x reklama gasła
avatar
To jest źródło
avatar
avatar
Cholera Cię wie, z jakiego szemranego źródła zapodałeś OTT Navigator MOD...ale nie znam przypadku aby ta wersja coś "zepsuła" Smile
avatar
@mjw da się potem wrócić do Stocka?
avatar
@adrt8v Pytasz infantylnie, jakby ktoś miał 'wiedzieć" czy tym aplikacjom nie skończył się, na przykład " free time test"...
avatar
aaa i jak nie masz w telewizorze hdmi-cec to musisz przez hub usb podłączyć sobie jakąś klawiaturkę żeby skonfigurować CE
avatar
@remekb Na jednym pendrive wrzucasz pusty plik zip o nazwie update.zip, na drugim instalujesz coreelec, wkladasz tego pierwszego do boxa i z menu wybierasz aktualizacje z pliku, jak wyskoczy okienko aktualizacji odpinasz tego z plikem zip i podpinasz tego z CE.
avatar
@adrt8v z każdą aplikacją możesz mieć śmieci, jak się zaczęły wyświetlać reklamy to odinstaluj aplikację, które ostatnio zainstalować i sprzwdź
avatar
@mjw mozesz mi na priv podesłać jak się zabrać do ce na boksie c+?
avatar
Czy to możliwe że zainstalowałem jakiegoś śmiecia razem z instalacją ott Navigator?
avatar
Czesc. Ostatnio na moim boxie, na aplikacji do muzyki i w drugiej do tv podczas korzystania z nich zaczęły wyświetlac mi się jakieś reklamy. Ktoś wie co to? Nigdy wcześniej tego nie było