Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Moje odniesienie dotyczyło wyłącznie strony technicznej zagadnienia, tamtejszą płaszczyznę prawną rynku medialnego mam głęboko w....
avatar
to w końcu można w Niemcach korzystać bez VPN od teleele? zdania ekspertów są podzielone
avatar
@pshtrop w DE chyba ścigają za streaming tak samo jak za torrenty czy coś się zmieniło?
avatar
Działa już jakiś emulator starych gier na k19 coreelec?
avatar
Nie
avatar
Powiedzcie mi proszę czy w Niemczech jest konieczne używanie VPN do teleelevidenie?
avatar
@bartek7 nie podoba mu się gdy ktoś zakłada konto poprzez VPN i się lekko "posprzeczalismy" xd
avatar
@bartek7 Archiwum Shoutbox 23/24 maj 2021
avatar
@mjw Daj znać za kilka miesięcy/rok czy działa Wink
avatar
enefem: co znaczy naprostował? xD
avatar
Nie wiem czy szemrana, kupiłem i działa, dostajesz kod i wklepujesz w adguard vpn, Smile
avatar
Otwarta polska rejestracja na teleele. Polecam, lepiej nie korzystać z VPN bo już mnie rusek naprostował xd
avatar
Ja polecam Proton VPN, działa z Netflixem i oferują miesięczne opłaty.
avatar
Co to za szemrana oferta, skoro bezpośrednio od AdGuard VPN z rabatem 50%, cena jest 36$ za jeden rok Smile
avatar
avatar
witam. ktoś by mógł polecic jakis vpn darmowy lub dosc tani do kodi libreelec?
avatar
Właśnie ucegliłem M8S pro L przy próbie instalacji Slimboxa. Aml burning tool prawidłowo zakończył flash, ale tvbox leży (świeci się tylko dioda po podaniu prądu). Próbowałem jeszcze raz sfleszować, ale już go nie wykrywa. CoreElec też nie odpala z pendraka. Czy ktoś wie jak pomóc?
avatar
aha ok dzięki
avatar
Jak wyciągniesz - to pozostaje czysty android