Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Niestety Mi Stick również nie ma takiej opcji... A trochę kicha, bo mama już dwa razy w jakiś cudowny sposób "przez przypadek" odinstalowała sobie TiviMate, a tłumaczenie przez telefon jak ma to zainstalować na nowo jest hmm... pracochłonneSmile
avatar
Pewnie tak samo jak z miboxem, będziesz mieć podgląd ale sterować nie można. Więc ktoś musi podążać pilotem zgodnie z twoimi wskazówkami. Oczywiście instalacja aplikacji z plików apk tylko.
avatar
Dzięki za szybką odpowiedźSmile a jak ten box ma się ze zdalnym sterowaniem? Da się obsługiwać przez Team Viewer?
avatar
@pshtrop działa, właśnie sprawdziłem.
avatar
Czy ten zachwalany ostatnio przez wielu Canal+ box obsługuje uruchamianie TiviMate po włączeniu z uśpienia? Bo nie każde urządzenie z tą funkcją współpracuje, a mam obawy, że starsze osoby mimo prostego interfejsu będą mieć problem
avatar
Dzięki, już działa Wink ciekawe jak długo
avatar
@Bartq tak możesz cofnąć KODI/PROGRAMY/inputstream.helper i tam jest odpowiednia opcja
avatar
Siema. Dałem się złapac w pułapkę. Wyskoczyła mi dostępna aktualizacja (chyba ten widevine) i przez klika dni klikałem Cancel aż dziś uznałem, że zaktualizuje i będzie spokój. Oj ja naiwny. Oczywiście nie działa mi już Netflix i Player. Jest jakaś szansa cofnąć to do starszej wersji ?
avatar
Canal+ box za 149,99zł w Euro RTV AGD >>> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
No tego nikt nie wie, ale trzeba być dobrej myśli Tongue
avatar
@enefem jak na razie nadal google nie wyłączyło strarszej wersji widevine 4.10.1679.0 - przynajmniej w przypadku Netflixa nadal działa....ciekawe jak długo
avatar
@pshtrop serwis telele udostępnia strumienie które łamią prawa autorskie, bo są one nie licencjonowane po przez dostawców. Niewiem jak wygląda prawo w Niemczech ale chyba lepiej korzystać z VPN jeśli jest taka możliwość.
avatar
@pshtrop jak znasz niemiecki to poGoogluj sobie w niemieckim Google. Widziałem kilka razy jakieś artykuły, że ktoś w Niemczech dostał karę za pobieranie muzyki z jakiegoś serwisu, ale czy to rzetelne źródło i czy sprawdziło czy aby na pewno nie chodziło o sieć torrent? Kto to wie.
avatar
"Added full support of Widevine 4.10.2252.0"
avatar
No i wyszła aktualizacja dla CE Smile
avatar
zresztą @Vasco piszę na forum: "We’re following this situation closely and will act accordingly if something breaks." więc nie obawiałbym się za bardzo
avatar
@jon1022 aktualnie już jest poprawka w nightly, więc pewnie będzie wydana i w wersji stabilnej
avatar
@enefem może być tak że tylko w wersjach nightly będzie ten fix...google narobiło kłopotu z tymi zmianami, miejmy nadzieję że za kilka tygodni nie będzie nowych komplikacji ;-(
avatar
Ciekawe czy CE wypuści dzisiaj aktualizację z fixem dla Widevine
avatar
Orientuje się ktoś może, czy jest cu.lrclyrics pod Kodi 19.1 ?