Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Sorka, piszę dziś na tel. I coś słabo mi to idzie.
avatar
?
avatar
Zdecydowanie lepiej ?
avatar
W ustawieniach interfejsu ustaw Dark/Darker with dark dialogs Smile
avatar
Super. W jaki sposób mógłbym okno dialogowe przy ładowaniu źródeł zmienić na ciemne ? Jasne bije po oczach i zlewa się z tekstem .
avatar
Zapewne chodzi Ci o "chrupnięcia" w DialogVideoInfo, gdzie informacje są pobierane z internetu i na tej podstawie TMDbHelper uzupełnia dane. Mam pewien pomysł na optymalizację, czeka tylko na wdrożenie Tongue
avatar
Wychodziłoby na to, że Venom sam w sobie zarządza ocenami filmów/seriali. Muszę to sam sprawdzić, bo ciekawa sprawa Big Grin
avatar
W przypadku Venoma akurat nic się nie zmienia. Skórka wygląda całkiem przyjemnie, zwłaszcza ciemny motyw. Na mocnym kompie interfejs, potrafi chrupnąć Smile
avatar
@jp44 skoro mowa o ocenach filmów, ostatnio dużo pracowałem nad nimi w mojej skórce. Jeśli byś chciał, mógłbyś spróbować i dać znać jak to wygląda w przypadku Arctic Zephyr 2 Resurrection Smile
avatar
Zastanawiam się w czym jest rzecz,jeśli chodzi o pobieranie informacji ocen filmów/seriali z IMDB na przykładzie wtyczek. Rzekomo Venom, pobiera info, jednakże u mnie się to w żaden sposób nie pokrywa z realnymi ocenamy ze strony. Wtyczka The Crew znów pokazuje 100 % poprawnie z seksji seriale, znów filmy nie są zgodne. W czym jest problem, o co tu chodzi ? Czy ktoś mógłby to wyjaśnić. Fajnie jakby działało to sprawnie.
avatar
Może być schowany. Smile
avatar
@mjw a powiedz mi jeszcze czy Canal+ box może być schowany gdzieś za tv, czy musi być widoczny dla pilota w celu uruchomienia? Różnie to bywa z pilotami na BT
avatar
@p3t3n3t chciałbym wypróbować teleele ale ni cholery nie mogę trafić na rejkę Sad dlatego pomyślałem, że może ktoś mi będzie mógł wykupić listę
avatar
@efazeti czyli że czego potrzebujesz ??
avatar
jest jeden mankament, pomimo zmiany języka api na polish nie tłumaczy opisów, tytułów mediów.
avatar
a zerknę sobie z ciekawości później jak to wygląda
avatar
Venom zaczął naprawdę dobrze działać od wersji 5.0.0, podoba mi się nowy styl wyświetlania źródeł, podobny do Fen/Seren.
avatar
Czy znajdzie się ktoś kto wykupi dla mnie listę na 1 urządzenie na teleele?
avatar
Coś o tym wiem Tongue
avatar
Niestety Mi Stick również nie ma takiej opcji... A trochę kicha, bo mama już dwa razy w jakiś cudowny sposób "przez przypadek" odinstalowała sobie TiviMate, a tłumaczenie przez telefon jak ma to zainstalować na nowo jest hmm... pracochłonneSmile