Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Łonogrzmot Ty to jesteś łobuz Smile
avatar
@EMR9 - nie - jeśli się nie pokazuje, to oznacza że w opisie pliku nie ma standardowych znaczników w stylu PL PLDubb PLLektor i różnych tego typu. A co jest w filmie, jaka ścieżka, tego nie da się sprawdzić bez pobrania filmu
avatar
Nie, a Ty?
avatar
Ktoś coś wie co się dzieje z Nova iptv?
avatar
Fajna apka tvpsport na android tv nawet jakość mi się zdaje lepsza niż z kodi na 29 cali.
avatar
Witam
avatar
Witam czy jest jak pokazują się linki z tb7 w fanfilm i nie pisze np. lektor albo napisy to znaczy że film jest po angielsku jeśli tak to jest jakaś możliwość żeby to sprawdzić przed włączeniem filmu czy nie
avatar
rozumiem, że wersja premium tivi mate? Spróbuj wyczyścić dane
avatar
Tivimate
avatar
w jakiej aplikacji?
avatar
U mnie źle pokazuje. Leci mecz Pogoni a Epg wskazuje dokument przekręt: drużyna widmo
avatar
Działa wam epg dla C+ sport 1 2?
avatar
Wielkie dzięki.
avatar
Więcej możesz poczytać jak to działa w przypadku dodatków w tym świetnym temacie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wink
avatar
Jeśli chodzi o dodatki typu Venom to nie bardzo interesowałem się jak działa pobieranie ocen w informacjach o filmie. Sprawdziłem u siebie i dodatku FanFIlm i oceny pokrywają się z tymi z TMDb (co w sumie nie jest dziwne, skoro korzysta to z TMDbHelpera...), ale jak mi się wydaje, dodatek może mieć zaimplementowany swój scraper do ocen i pobierać ich z całkiem innej bazy, albo z wszystkich stron pokolei...
avatar
Co do ocen, to jeśli chodzi o widżety na stronie głównej to w dużej mierze leży to w implementacji w skórce. A ta może zależeć np. od TMDbHelpera albo dla przykładu SkinHelpera. Wtedy to te dodatki odpowiadają za pobranie odpowiednich ocen z bazy danych. I tutaj tak samo, to może zależeć z jakiej bazy danych pobierane są oceny.
avatar
Odnośnie tła planuję dodać opcję wyłączenia overlaya, bo ktoś już też o to prosił. W sumie Twoja propozycja odnośnie overlaya w menu jest całkiem spoko. Pewnie w podobny sposób to zaimplementuje.
avatar
Fajnie, że AZ2 działa dużo lepiej Smile
avatar
Czy jest możliwe aby załadowana tapeta w tle, na pulpicie ogólnym miała pełną jasność ? Przy czym włączając dane menu/opcje ściemniała się ? @, enefem Jak to faktycznie jest z tymi ocenami IMDB ? Nie rozumiałem ale widzę, że wiele zależy od skóry/ustawień, jednak dlaczego oceny widoczne w danej wtyczce/skórze nie pokrywają się z oceną ze strony IMDB ? Ma to związek z ustawieniami manualnymi pewnych dodatków/skóry ? Czy też twórcy wtyczek powinni coś poprawić ? Podobnie jest z tłumaczeniem na j.polski tytułów,opoisów mediow w Venomie, zawsze widziałem polski język teraz brak - na innch wtyczkach wszystko działa, rozumiemn, że problem związany jest z samą wtyczką Venom ? Coś tu nie gra ?
avatar
W porównaniu do Aeon Nox Silvo, Arctic Zephyr 2 działa dużo lepiej na mom Android TV.