Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Tivimate
avatar
w jakiej aplikacji?
avatar
U mnie źle pokazuje. Leci mecz Pogoni a Epg wskazuje dokument przekręt: drużyna widmo
avatar
Działa wam epg dla C+ sport 1 2?
avatar
Wielkie dzięki.
avatar
Więcej możesz poczytać jak to działa w przypadku dodatków w tym świetnym temacie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wink
avatar
Jeśli chodzi o dodatki typu Venom to nie bardzo interesowałem się jak działa pobieranie ocen w informacjach o filmie. Sprawdziłem u siebie i dodatku FanFIlm i oceny pokrywają się z tymi z TMDb (co w sumie nie jest dziwne, skoro korzysta to z TMDbHelpera...), ale jak mi się wydaje, dodatek może mieć zaimplementowany swój scraper do ocen i pobierać ich z całkiem innej bazy, albo z wszystkich stron pokolei...
avatar
Co do ocen, to jeśli chodzi o widżety na stronie głównej to w dużej mierze leży to w implementacji w skórce. A ta może zależeć np. od TMDbHelpera albo dla przykładu SkinHelpera. Wtedy to te dodatki odpowiadają za pobranie odpowiednich ocen z bazy danych. I tutaj tak samo, to może zależeć z jakiej bazy danych pobierane są oceny.
avatar
Odnośnie tła planuję dodać opcję wyłączenia overlaya, bo ktoś już też o to prosił. W sumie Twoja propozycja odnośnie overlaya w menu jest całkiem spoko. Pewnie w podobny sposób to zaimplementuje.
avatar
Fajnie, że AZ2 działa dużo lepiej Smile
avatar
Czy jest możliwe aby załadowana tapeta w tle, na pulpicie ogólnym miała pełną jasność ? Przy czym włączając dane menu/opcje ściemniała się ? @, enefem Jak to faktycznie jest z tymi ocenami IMDB ? Nie rozumiałem ale widzę, że wiele zależy od skóry/ustawień, jednak dlaczego oceny widoczne w danej wtyczce/skórze nie pokrywają się z oceną ze strony IMDB ? Ma to związek z ustawieniami manualnymi pewnych dodatków/skóry ? Czy też twórcy wtyczek powinni coś poprawić ? Podobnie jest z tłumaczeniem na j.polski tytułów,opoisów mediow w Venomie, zawsze widziałem polski język teraz brak - na innch wtyczkach wszystko działa, rozumiemn, że problem związany jest z samą wtyczką Venom ? Coś tu nie gra ?
avatar
W porównaniu do Aeon Nox Silvo, Arctic Zephyr 2 działa dużo lepiej na mom Android TV.
avatar
^^
avatar
Sorka, piszę dziś na tel. I coś słabo mi to idzie.
avatar
?
avatar
Zdecydowanie lepiej ?
avatar
W ustawieniach interfejsu ustaw Dark/Darker with dark dialogs Smile
avatar
Super. W jaki sposób mógłbym okno dialogowe przy ładowaniu źródeł zmienić na ciemne ? Jasne bije po oczach i zlewa się z tekstem .
avatar
Zapewne chodzi Ci o "chrupnięcia" w DialogVideoInfo, gdzie informacje są pobierane z internetu i na tej podstawie TMDbHelper uzupełnia dane. Mam pewien pomysł na optymalizację, czeka tylko na wdrożenie Tongue
avatar
Wychodziłoby na to, że Venom sam w sobie zarządza ocenami filmów/seriali. Muszę to sam sprawdzić, bo ciekawa sprawa Big Grin