Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam
avatar
Serwery TVP przy wczorajszym meczu dały radę - normalnie nie spodziewałem się tego...zero problemów z buforowaniem przez cały mecz ;-)
avatar
Używam tunera DVB-T 2
avatar
@gadom92 możesz oglądać na więcej niż jednym urządzeniu o ile twój dostawca na to zezwala
avatar
nie wiedzialem a chcialem
avatar
kurdee
avatar
Koniec...
avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
używał ktoś z Was TvHeadend? Zrobiłem sobie na RPi4, wszystko ładnie znalazło kanały ale mam jeden problem. W danym momencie może działać tylko na 1 urządzeniu. Mogę coś zrobić aby móc naraz odtwarzać na dwóch urządzeniach? Testowałem na TV Boxie i telefonie. Zawsze tylko jedno urządzenie mogło nadawać. Na drugim był błąd -1
avatar
@dafilm we wtczce "tvp sport" z repo kodi w pigułce są mecze Euro...
avatar
hej jak ogladac tvp 1 mecz online na kodi /
avatar
Siemka. Wiecie może tak „od ręki” co się stało z wtyczka HBO GO ze nie da się wejść w żaden serial i go uruchomić ? Filmy natomiast działają bez problemu
avatar
@Łonogrzmot Ty to jesteś łobuz Smile
avatar
@EMR9 - nie - jeśli się nie pokazuje, to oznacza że w opisie pliku nie ma standardowych znaczników w stylu PL PLDubb PLLektor i różnych tego typu. A co jest w filmie, jaka ścieżka, tego nie da się sprawdzić bez pobrania filmu
avatar
Nie, a Ty?
avatar
Ktoś coś wie co się dzieje z Nova iptv?
avatar
Fajna apka tvpsport na android tv nawet jakość mi się zdaje lepsza niż z kodi na 29 cali.
avatar
Witam
avatar
Witam czy jest jak pokazują się linki z tb7 w fanfilm i nie pisze np. lektor albo napisy to znaczy że film jest po angielsku jeśli tak to jest jakaś możliwość żeby to sprawdzić przed włączeniem filmu czy nie
avatar
rozumiem, że wersja premium tivi mate? Spróbuj wyczyścić dane