Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
nie
avatar
Wam też wychodzi z meczu co kilka minut z repo kwp wtyczce tvpsport?
avatar
Witam
avatar
Serwery TVP przy wczorajszym meczu dały radę - normalnie nie spodziewałem się tego...zero problemów z buforowaniem przez cały mecz ;-)
avatar
Używam tunera DVB-T 2
avatar
@gadom92 możesz oglądać na więcej niż jednym urządzeniu o ile twój dostawca na to zezwala
avatar
nie wiedzialem a chcialem
avatar
kurdee
avatar
Koniec...
avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
używał ktoś z Was TvHeadend? Zrobiłem sobie na RPi4, wszystko ładnie znalazło kanały ale mam jeden problem. W danym momencie może działać tylko na 1 urządzeniu. Mogę coś zrobić aby móc naraz odtwarzać na dwóch urządzeniach? Testowałem na TV Boxie i telefonie. Zawsze tylko jedno urządzenie mogło nadawać. Na drugim był błąd -1
avatar
@dafilm we wtczce "tvp sport" z repo kodi w pigułce są mecze Euro...
avatar
hej jak ogladac tvp 1 mecz online na kodi /
avatar
Siemka. Wiecie może tak „od ręki” co się stało z wtyczka HBO GO ze nie da się wejść w żaden serial i go uruchomić ? Filmy natomiast działają bez problemu
avatar
@Łonogrzmot Ty to jesteś łobuz Smile
avatar
@EMR9 - nie - jeśli się nie pokazuje, to oznacza że w opisie pliku nie ma standardowych znaczników w stylu PL PLDubb PLLektor i różnych tego typu. A co jest w filmie, jaka ścieżka, tego nie da się sprawdzić bez pobrania filmu
avatar
Nie, a Ty?
avatar
Ktoś coś wie co się dzieje z Nova iptv?
avatar
Fajna apka tvpsport na android tv nawet jakość mi się zdaje lepsza niż z kodi na 29 cali.
avatar
Witam