Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dzięki Panowie za kolorek i punkciki! Smile
avatar
@Tomek a wiesz może jak jest aktualizowany Python w CE? Aktualizują go oddzielnie czy zależy on od Kodi w dużej mierze? Widziałem dużo błędów dotyczących multiprocessingów i podobno w Pyhtonie 3.9 zostały one naprawione
avatar
Nie powinien uwalić - nie ma aż tak ostrego przejścia pomiędzy wersjami
avatar
CoreELEC 20.0-Nexus_alpha1 - właśnie wyszedł...ale mają tempo, mam nadzieję że kodi v20 nie ubije znowu wszystkich starych wtyczek jak v19
avatar
pisz w wątku śmiało
avatar
wypuściłem kilka większych aktualizacji od ostaniego posta (już nie chce spamować w wątku Big Grin), gdyby ktoś był zainteresowany to proszę sprawdzić Arctic: Zephyr 2 - Resurrection Smile Doszły 2 nowe układy strony głównej (insipirowane netflixem), blur tła, kilka mniejszych usprawnień Big Grin
avatar
nie
avatar
Wam też wychodzi z meczu co kilka minut z repo kwp wtyczce tvpsport?
avatar
Witam
avatar
Serwery TVP przy wczorajszym meczu dały radę - normalnie nie spodziewałem się tego...zero problemów z buforowaniem przez cały mecz ;-)
avatar
Używam tunera DVB-T 2
avatar
@gadom92 możesz oglądać na więcej niż jednym urządzeniu o ile twój dostawca na to zezwala
avatar
nie wiedzialem a chcialem
avatar
kurdee
avatar
Koniec...
avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
używał ktoś z Was TvHeadend? Zrobiłem sobie na RPi4, wszystko ładnie znalazło kanały ale mam jeden problem. W danym momencie może działać tylko na 1 urządzeniu. Mogę coś zrobić aby móc naraz odtwarzać na dwóch urządzeniach? Testowałem na TV Boxie i telefonie. Zawsze tylko jedno urządzenie mogło nadawać. Na drugim był błąd -1
avatar
@dafilm we wtczce "tvp sport" z repo kodi w pigułce są mecze Euro...
avatar
hej jak ogladac tvp 1 mecz online na kodi /
avatar
Siemka. Wiecie może tak „od ręki” co się stało z wtyczka HBO GO ze nie da się wejść w żaden serial i go uruchomić ? Filmy natomiast działają bez problemu