Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ustawiłem jak najbliżej podobnie do tivimate. Tnie dalej. Bufor zwiększony, sprzętowy dekoder
avatar
Nie bać się, wejść do opcji ustawień OTT Navigator, zamieszać w ustawieniach kodeków Wink
avatar
Siema. Dlaczego ten sam kanał buforuje co chwilę na ott_navigator a jak użyje tivimate obraz idzie płynnie? Jakieś rady koledzy?
avatar
Do HBO EU dopiero dzisiaj wyszła aktualka w oficjalnym repo kodi. I już działa chyba normalnie.
avatar
Miałem ten sam problem z wtyczką HBO GO.Dodałem cały pakiet serialu do mojej listy i działa.
avatar
zaktualizowali Pythona do 3.8.9 w CE 20 Nightly Smile
avatar
Zainstalowałem inną wtyczkę - HBO EU i na razie ruszyło, dzięki !
avatar
Używam wtyczki HBO GO Polska w wersji 0.7.12 od c0d34fun + kszaq + Tomek
avatar
próbowałeś wtyczkę hGO z oficjalnego repozytorium?
avatar
Cześć, co może być przyczyną, że wtyczka HBO GO nie odpala seriali a filmy bez problemu ? Netflix działa również bez problemu. Próbowałem opcji restore widevine ale nie pomogło. Od czego w ogóle zacząć szukanie przyczyny ? Temat jest dość istotny bo moja kobieta chce oglądać serial a wiecie jak to jest
avatar
hahaha Big Grin
avatar
Tylko nie przepie**ol tego na głupoty Tongue
avatar
Dzięki Panowie za kolorek i punkciki! Smile
avatar
@Tomek a wiesz może jak jest aktualizowany Python w CE? Aktualizują go oddzielnie czy zależy on od Kodi w dużej mierze? Widziałem dużo błędów dotyczących multiprocessingów i podobno w Pyhtonie 3.9 zostały one naprawione
avatar
Nie powinien uwalić - nie ma aż tak ostrego przejścia pomiędzy wersjami
avatar
CoreELEC 20.0-Nexus_alpha1 - właśnie wyszedł...ale mają tempo, mam nadzieję że kodi v20 nie ubije znowu wszystkich starych wtyczek jak v19
avatar
pisz w wątku śmiało
avatar
wypuściłem kilka większych aktualizacji od ostaniego posta (już nie chce spamować w wątku Big Grin), gdyby ktoś był zainteresowany to proszę sprawdzić Arctic: Zephyr 2 - Resurrection Smile Doszły 2 nowe układy strony głównej (insipirowane netflixem), blur tła, kilka mniejszych usprawnień Big Grin
avatar
nie
avatar
Wam też wychodzi z meczu co kilka minut z repo kwp wtyczce tvpsport?