Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Teraz to i tivimate przycina mecz. To chyba chodzi o dostawce jednak niz jakiekolwiek ustawienia
avatar
Może tu jest pies pogrzebany, mod działa ale problemowo
avatar
Kolega zapłacił i nie używa modów?
avatar
Miłego dnia Wink
avatar
Muszę wreszcie dokończyć śniadanie jak zapłacone, reasumując OTT Navigator świetnie się sprawdza, żadnych problemów buforowania/zacinania, amen!
avatar
Hehe Nie robił... Właśnie zanim to napisałeś postanowiłem zresetować boxa i zaraz będzie sprawdzenie
avatar
W ustawieniach kodeków, masz kilka opcji do wyboru, testuj Wink
avatar
Po każdej zmianie w ustawieniach, obowiązkowy restart aplikacji robił?
avatar
Ustawiłem jak najbliżej podobnie do tivimate. Tnie dalej. Bufor zwiększony, sprzętowy dekoder
avatar
Nie bać się, wejść do opcji ustawień OTT Navigator, zamieszać w ustawieniach kodeków Wink
avatar
Siema. Dlaczego ten sam kanał buforuje co chwilę na ott_navigator a jak użyje tivimate obraz idzie płynnie? Jakieś rady koledzy?
avatar
Do HBO EU dopiero dzisiaj wyszła aktualka w oficjalnym repo kodi. I już działa chyba normalnie.
avatar
Miałem ten sam problem z wtyczką HBO GO.Dodałem cały pakiet serialu do mojej listy i działa.
avatar
zaktualizowali Pythona do 3.8.9 w CE 20 Nightly Smile
avatar
Zainstalowałem inną wtyczkę - HBO EU i na razie ruszyło, dzięki !
avatar
Używam wtyczki HBO GO Polska w wersji 0.7.12 od c0d34fun + kszaq + Tomek
avatar
próbowałeś wtyczkę hGO z oficjalnego repozytorium?
avatar
Cześć, co może być przyczyną, że wtyczka HBO GO nie odpala seriali a filmy bez problemu ? Netflix działa również bez problemu. Próbowałem opcji restore widevine ale nie pomogło. Od czego w ogóle zacząć szukanie przyczyny ? Temat jest dość istotny bo moja kobieta chce oglądać serial a wiecie jak to jest
avatar
hahaha Big Grin
avatar
Tylko nie przepie**ol tego na głupoty Tongue