Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@gzenio22 No bo z tym tele to masakra gość otwiera rejestrację na 30-40 minut i weź traf...
avatar
@gzenio22 spróbuj napisać na email do ruska podobno czasem zdarzy się, że założy konto
avatar
Kurde poluje na tą rejke w tele i sie wstrzelic nie moge Sad
avatar
@Tomek już zmergowałem, dzięki! Smile
avatar
@"enefem" puściłem ci małą acz istotną poprawkę dla widoku "ściany"
avatar
Otwarta rejestracja tele
avatar
puściłem aktualizację i wyszło jeszcze kilka błędów ^^ oczywiście musiałem je zauważyć już po fakcie, ale postaram się do dzisiaj do wieczora poprawić ewentualnie jutro rano Tongue
avatar
jeszcze kilka mniejszych bugów doszło, ale już nie dałem rady wszystkiego wyłapać i poprawić, dzisiaj do wieczora może uda się je skorygować i wypchnąć aktualizację tak kolo 19:00
avatar
dzisiaj dodałem gradient i nowy colorpicker, już nie wymaga skin helper service colorpicker, więc będzie można zmieniać kolorki już na Kodi 20 ^^
avatar
@Tomek Ok, super! Smile
avatar
@"enefem" - zaczyna to przyjemnie wyglądać. Widzę kilka malutkich bugów (a przynajmniej widziałem tydzień temu) - jak będę miał czas to w weekend zrobię ci PR na githubie z poprawką.
avatar
wczoraj ktoś podrzucił fajny pomysł to dzisiaj zaimplementowałem, jaram się trochę Big Grin
avatar
widzę, że się nie obijasz Big Grin
avatar
dzisiaj wjedzie nowy wygląd PVR OSD w AZ2:R By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
avatar
@xgrzegorz1990x możesz wygenerować listę m3u za pomocą wtyczki, ale taka lista działa tylko w kodim i nadal musisz być zalogowany we wtyczce do wppilota
avatar
avatar
Witam da się wyciągnąć kanały z wp pilot jako iptv ?
avatar
wyslij mi log na pw
avatar
moze cos robie zle ? uzywam dowloader zeby sciagnac plik na urzadzenie a pozniej w kodim uzywam opcje zainstaluj z zip file
avatar
Wtyczka ktora wyslalem dziala, przed chwila sprawdzilem i smiga. Z innego zrodla niema bo nikt inny nie przetlumaczyl tej wtyczki na python 3.