Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
drugie Kodi, jakiś fork i tam zainstalować albo próbować wyciągnąć telewizje z plikó∑
avatar
Mam zainstalowany w boxie kodi 19.1 + build, ale chciałbym mieć dodatkowo inny build z wgrana tv, co zrobić aby nie kasować obecnego bulda a mieć dodatkowo uruchomiony inny, czy muszę zainstalować inna wersję kodi czy jest jakaś alternatywa?
avatar
strona niedziała, bo nieodnowili certyfikatu ssl. Prawdopodobnie jutro będzie już działać (mam taką nadzieję)
avatar
ehhh mamproblem z ich cherry tv i nie wiem jak się do nich dostac. jakies rady?
avatar
Testowo sprawdzone, nie działa...
avatar
dziala wam strona polishteam.ru? co się stało?
avatar
ehhh temat moj wisi, a w sumie moglem tu napisac
avatar
czesc
avatar
odinstalowania chciałem uniknąć, bo w nvidii pilotem ciężko się wprowadza adresy (jakieś wyjście to przez smartfon, ale też nie idealne) ale jak inaczej nie da rady to trudno, tak zrobię. dzięki
avatar
Lista m3u jakaś przyzwoita, czy szemrany chińczyk?
avatar
Reasumując, TiviMate Premium + EPG z tego adresu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa świetnie na każdym urządzeniu!
avatar
Odinstaluj aplikację, restart urządzenia, ponowna instalacja via Google Play, wprowadzenie poprawnych danych listy m3u plus EGP
avatar
tak w wersji premium, epg różne, również od kwp, na tej samej aplikacji na telefonie załadowało się bez problemu. Czyszczenie epg czy wymuszenie aktualizacji też nie przyniosło skutku..
avatar
TiviMate w wersji Premium? EPG od kodiwpigulce? Pamięć aplikacji była kiedykolwiek czyszczona?
avatar
Człowieku pisz konkretami!
avatar
koledzy, wytłumaczy mi ktoś w krótkich wojskowych słowach na jakiej zasadzie działa epg w tivimate? Miałem i działało ale przestało, więc dałem inne i nic... już zainstalowałem na telefonie, dodałem i po pewnym czasie wskoczyło, a na boxie ni chuchu...
avatar
Pare nowych wersji apk: *IPTV-Pro-6.0.12-armv7.apk* *OTT-Navigator-1.6.6.3-...apk* *MX-Player-Pro-1.36.11-...apk* By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Na przykład Televizo w wersji Premium...
avatar
avatar
Panowie jaką aplikacja na telefon obsługuje archiwum iptv?