Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
odinstalowania chciałem uniknąć, bo w nvidii pilotem ciężko się wprowadza adresy (jakieś wyjście to przez smartfon, ale też nie idealne) ale jak inaczej nie da rady to trudno, tak zrobię. dzięki
avatar
Lista m3u jakaś przyzwoita, czy szemrany chińczyk?
avatar
Reasumując, TiviMate Premium + EPG z tego adresu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa świetnie na każdym urządzeniu!
avatar
Odinstaluj aplikację, restart urządzenia, ponowna instalacja via Google Play, wprowadzenie poprawnych danych listy m3u plus EGP
avatar
tak w wersji premium, epg różne, również od kwp, na tej samej aplikacji na telefonie załadowało się bez problemu. Czyszczenie epg czy wymuszenie aktualizacji też nie przyniosło skutku..
avatar
TiviMate w wersji Premium? EPG od kodiwpigulce? Pamięć aplikacji była kiedykolwiek czyszczona?
avatar
Człowieku pisz konkretami!
avatar
koledzy, wytłumaczy mi ktoś w krótkich wojskowych słowach na jakiej zasadzie działa epg w tivimate? Miałem i działało ale przestało, więc dałem inne i nic... już zainstalowałem na telefonie, dodałem i po pewnym czasie wskoczyło, a na boxie ni chuchu...
avatar
Pare nowych wersji apk: *IPTV-Pro-6.0.12-armv7.apk* *OTT-Navigator-1.6.6.3-...apk* *MX-Player-Pro-1.36.11-...apk* By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Na przykład Televizo w wersji Premium...
avatar
avatar
Panowie jaką aplikacja na telefon obsługuje archiwum iptv?
avatar
@"enefem" - jako notoco, a sprawdzę wieczorem - wczoraj pogoda nie pozwalała na kodi
avatar
Smile Smile Smile
avatar
Nie wiecie czy jest jakaś możliwość rejestracji na PlusX? Mam konto w teleele ale wkurzają mnie już te ich formy płatności...
avatar
OK @Tomek kolorki poprawione ^^ Puszczę up'a tak około 20 myślę jak się wyrobię ze wszystkim Smile
avatar
aha i wracając do Twojego PR to jak Cię podpisać w changelogu? Tomek czy @notoco ? Big Grin
avatar
hej @Tomek daj znać jakie masz ustawienia layoutu i kolorów z ustawień interfejsu. Chociaż wiem, gdzie leży błąd to muszę go sprawdzić dokładnie u siebie Tongue
avatar
@kriss777 Ostatnio przy takiej okazji pousuwał założone przez VPN konta zaraz następnego dnia...
avatar
przez vpn / USA rejestracja otwarta nonstop od wczoraj :-)