Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
aczkolwiek do normalnego użytkowania w obecnym stanie to się nie nadaje Tongue
avatar
możesz śledzić zmiany na githubie w branchu "flix-view"
avatar
@remekb jeszcze nad nim pracuje i dokładnie nie wiem kiedy skończę, oprócz strony głównej, chce wprowadzić też nowy widok dla listy filmów, spójny z tym ze strony głównej a to trochę roboty jest Tongue
avatar
ogarnalem sobie EPG, ale dziwna sprawa. Gdy daje na pilocie "w lewo" tak zeby cofnąc materiał w tv to mi sie zawiesza i wczytuje od nowa skórkę. co może być przyczyną?
avatar
@"enefem" kiedy będzie dostępny nowy layout? Chyba, że już jest, to jak ustawić?
avatar
Dobra juz widzę że opcja catch up są w pvr iptv Simple client. Nie mogę tylko epg ustawić. W ogóle nie wczytuję. Próbowałem z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
gdzie znajdę pvr iptv archive client? bo nigdzie w repozytorium CE nie widze.
avatar
spoko Smile Panowie Zrobilem dual boota. w jaki sposob z androida przełączyć się na CE?
avatar
@zborus u mnie śmiga aż miło, ale to na CE, na Android TV chodzi praktycznie tak samo jak na Eastuary
avatar
Sfcc uda ja do s że to www AE co CC XXX co by& też z dr co gh( inn inn h
avatar
@"enefem" a jak chodzi epg w tej skórce w pvr plugin bo z tego co pamietam zamulało strasznie na zwykłym Zephyr arctic
avatar
Nowy home layout: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Big Grin Trochę bardziej inspirowany Netflixem w kolorystyce ciemniejszej niż dotychczasowy układ (ciemny) Smile
avatar
drugie Kodi, jakiś fork i tam zainstalować albo próbować wyciągnąć telewizje z plikó∑
avatar
Mam zainstalowany w boxie kodi 19.1 + build, ale chciałbym mieć dodatkowo inny build z wgrana tv, co zrobić aby nie kasować obecnego bulda a mieć dodatkowo uruchomiony inny, czy muszę zainstalować inna wersję kodi czy jest jakaś alternatywa?
avatar
strona niedziała, bo nieodnowili certyfikatu ssl. Prawdopodobnie jutro będzie już działać (mam taką nadzieję)
avatar
ehhh mamproblem z ich cherry tv i nie wiem jak się do nich dostac. jakies rady?
avatar
Testowo sprawdzone, nie działa...
avatar
dziala wam strona polishteam.ru? co się stało?
avatar
ehhh temat moj wisi, a w sumie moglem tu napisac
avatar
czesc