Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Cześć wszystkim. Poszukuje listy *.m3u, z podziałem na grupy oraz logami, bez tokenów i danych logowania oczywiście. Taką do edycji, bo moja padła, a nie nie zapisałem jej na kompie tylko wklepałem do tivimate'a w boxie od rau. A to dobrze skrojona i opisana lista była.
avatar
Ogarnąłem już epg, ale gdy wcisne podczas oglądania tv na pilocie "w lewo" to kodu się restartuje
avatar
@mjw szczerze mówiąc nie jestem pewien Tongue musiałbym się przyjrzeć tematowi bliżej Tongue
avatar
dzisiaj wrzucę na główną poradnik instalacji bo nareszcie mam więcej czasu
avatar
dobra szefie
avatar
Moglibyście pisać w temacie i nabić trochę postów/wyświetlenia Big Grin Obecnie temat skórki na KWP nie pojawia się nawet w google ^.^
avatar
@"enefem" czy jest gdzieś możliwość włączenia albo dodania ikony pobierania napisów podczas oglądania bo teraz trzeba wchodzić przez ustawienia Tongue
avatar
@zborus w ustawieniach telewizji ustaw żeby pokazywało więcej niż jeden dzień EPG
avatar
aczkolwiek do normalnego użytkowania w obecnym stanie to się nie nadaje Tongue
avatar
możesz śledzić zmiany na githubie w branchu "flix-view"
avatar
@remekb jeszcze nad nim pracuje i dokładnie nie wiem kiedy skończę, oprócz strony głównej, chce wprowadzić też nowy widok dla listy filmów, spójny z tym ze strony głównej a to trochę roboty jest Tongue
avatar
ogarnalem sobie EPG, ale dziwna sprawa. Gdy daje na pilocie "w lewo" tak zeby cofnąc materiał w tv to mi sie zawiesza i wczytuje od nowa skórkę. co może być przyczyną?
avatar
@"enefem" kiedy będzie dostępny nowy layout? Chyba, że już jest, to jak ustawić?
avatar
Dobra juz widzę że opcja catch up są w pvr iptv Simple client. Nie mogę tylko epg ustawić. W ogóle nie wczytuję. Próbowałem z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
gdzie znajdę pvr iptv archive client? bo nigdzie w repozytorium CE nie widze.
avatar
spoko Smile Panowie Zrobilem dual boota. w jaki sposob z androida przełączyć się na CE?
avatar
@zborus u mnie śmiga aż miło, ale to na CE, na Android TV chodzi praktycznie tak samo jak na Eastuary
avatar
Sfcc uda ja do s że to www AE co CC XXX co by& też z dr co gh( inn inn h
avatar
@"enefem" a jak chodzi epg w tej skórce w pvr plugin bo z tego co pamietam zamulało strasznie na zwykłym Zephyr arctic
avatar
Nowy home layout: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Big Grin Trochę bardziej inspirowany Netflixem w kolorystyce ciemniejszej niż dotychczasowy układ (ciemny) Smile