Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A co w tym TreleMorele itd. itp. takie inne? PlusX Wam nie odpowiada? Pytam z ciekawości bo może się przesiądę Smile
avatar
@gzenio22 No niestety cały weekend padało więc pilnowałem a on nie otworzył. W końcu zakupiłem Ipla - pakiet wiedza i news na kolejny miesiąc
avatar
i rejka dalej zamknieta Xd
avatar
Normalnie odpalasz film przez wtyczkę z podpiętym RD np Scrubs i wtyczką opensubtitles albo napiprojektkatalog pobierasz napisy i oglądasz...
avatar
No ale mając rd pobiorę film w dobrej jakości w języku angielskim, ale pobiorę napisy po polsku i oglądam tak?
avatar
@adrt8v Polskich źródeł nie - dlatego najlepiej mieć i tb7 i RD
avatar
Dzięki. A to znajduje źródła w polskim języku również?
avatar
Jak używasz RD nie musisz mieć VPN
avatar
Czy używając real debrid z którąś wtyczką obsługującą to muszę używać vpn czy tak jak z tb7 nie trzeba?
avatar
@remekb Chyba tylko ktoś kto ma konto może cię zarejestrować tu szukaj co i jak: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. teleelevidenie wczoraj nie rejestrowało na polskę...może dziś
avatar
@jon1022 a jak z rejestracją w PlusX?
avatar
Spróbuję dziś przypinować rejestracji teleelevidenie - jak by było otwarte to dam znać na shoutbox oczywiście...
avatar
Cześć wszystkim. Poszukuje listy *.m3u, z podziałem na grupy oraz logami, bez tokenów i danych logowania oczywiście. Taką do edycji, bo moja padła, a nie nie zapisałem jej na kompie tylko wklepałem do tivimate'a w boxie od rau. A to dobrze skrojona i opisana lista była.
avatar
Ogarnąłem już epg, ale gdy wcisne podczas oglądania tv na pilocie "w lewo" to kodu się restartuje
avatar
@mjw szczerze mówiąc nie jestem pewien Tongue musiałbym się przyjrzeć tematowi bliżej Tongue
avatar
dzisiaj wrzucę na główną poradnik instalacji bo nareszcie mam więcej czasu
avatar
dobra szefie
avatar
Moglibyście pisać w temacie i nabić trochę postów/wyświetlenia Big Grin Obecnie temat skórki na KWP nie pojawia się nawet w google ^.^
avatar
@"enefem" czy jest gdzieś możliwość włączenia albo dodania ikony pobierania napisów podczas oglądania bo teraz trzeba wchodzić przez ustawienia Tongue
avatar
@zborus w ustawieniach telewizji ustaw żeby pokazywało więcej niż jeden dzień EPG