Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie stoi - wersja z kodi 19 jest aktywnie wpsierana - skupili się na tym co ma sens.
avatar
@Tomek pewnie, że tak. Tak po prostu wspomniałem o tym, że rozwój stoi w miejscu. Nie mam nic przeciwko, mają prawo do tego.
avatar
@enefem - ale wiesz że nawet developerzy Coreelec mają prawo do urlopów, do oglądania Euro czy olimpiady? Że mają rodziny, dzieci, a czasem nawet i pracę? Najwyraźniej stwierdzili że to nie priorytet obecnie. Poza tym - kodi 20 to tak wczesne nightly że szkoda na nie czasu. Nie wnosi nic rewolucyjnego, więc może spokojnie poczekać
avatar
Ta pogoń za numerkami chyba bezcelowa. Trochę tego nie kumam bo po co tak usilnie coś zmieniać. Big Grin
avatar
"Nexus CE-20 is currently on hold because of missing free time, thank you."
avatar
na nexusa podobno czasu nie mają, jak to ktoś na forum pisał
avatar
19.2 tak, ale 20 nexus stoi w miejscu od 23 czerwca
avatar
Ostatnie nightly 3 dni temu
avatar
coś nam trochę rozwój CE przystopował Sad
avatar
Na szczęście nie Tongue
avatar
Głodny byłeś, że zjadłeś nawiasy? Big Grin
avatar
Pięknie, zastanawiaj się od rana czemu to nie działa jak wcześniej... nie zauważ brakujących nawiasów.... ehhh Tongue
avatar
avatar
@kisiel95 za chwilę będziesz miał odpowiedź, w temacie "Lista kanałów m3u" Wink
avatar
tylko z tego, co widzę przy PayPalu jest dopisane "manual"
avatar
w sumie pisałem do nich na Telegramie, to odpisali, że działa ten kanał
avatar
Aaaaa takie triko Smile
avatar
testowałem, to na kompie mi akurat ten kanał nie chciał działać w VLC, nie napisałem, że wykorzystałem test sorry, chcę się dowiedzieć, czy ktoś ma tą usługę i czy mu działa ten kanał
avatar
Masz 1 dzień testu ilook free, sprawdź samodzielnie, to nie będzie bolało!
avatar
mam pytanie, polecacie ilook.tv, jest tam działający Canal+ Sport? Jak tak, to czy będą działać kanały w aplikacji Peers.TV na Smart Viera? (stary telewizor Panasonic)