Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
stwierdziłem wczoraj, że spróbuje napisać nową, od podstaw Big Grin
avatar
@mjw w AZ2: Resurrection doszedłem do takiego momentu, że ciężko to dalej rozwijać. Trochę z racji zmian, które wprowadziłem, trochę z racji braku moich umiejętności, trochę z racji tego jak skórka jest napisana i dalsze kombinowanie kończy się wysypywaniem kolejnych rzeczy, które trzeba łatać
avatar
Co ty @"enefem" znowu kombinujesz :p
avatar
avatar
Z tym Netflixem to chyba był problem jakiś rok temu i wtedy nie działało HD - CastagnaIT poprawił to w swojwj wtyczce, ale żeby to zrobić jak należy trzeba było poprawek w inputstream adaptive i chyba właśnie to zrobili...
avatar
Na coreelec też cały czas było 1080p dla procków s905x.. ale na wielu produkcjach gubiło klatki, co uniemożliwiało płynne oglądanie. Ale 1080 cały czas było - tylko nie do praktycznego wykorzystania
avatar
@jon1022 "Implemented new licensed manifest request"
avatar
Ciekawe co to za tajemnicze poprawki z tym Netflixem... u mnie na raspberry pi kodi 18.9 input stream adaptive 2.4.4 cały czas jest 1080p przed chwilą sprawdzałem
avatar
ok, super, to wjeżdża nightly na mojego boxa Big Grin dzięki Smile
avatar
pewnie w kwestii stabilności to nie jest dobre podejście, no ale cóż Tongue
avatar
a no racja Tongue strasznie lubię aktualizacje i nowe "fjuczery", a że mam okazję do tego, żeby samemu je dostarczać to, to robię Big Grin
avatar
Zauważyłem na twoim githubie że nie lubisz spokoju Smile
avatar
Tak - można ustawić automatyczne pobieranie i instalację, ale można ustawić tylko powiadomienie - jak mi wyskakuje to wchodzę na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i patrzę co tam namodzili
avatar
jak jest aktualizacja to dostaje się powiadomienie? też lubię numerki i chyba zaraz wskakuje na nightly Big Grin
avatar
Lecę na nightly bo lubię jak numerki skaczą
avatar
Na nightly dzisiaj wszedł do repo. Ale zassij stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
pytam, bo po aktualizacji netflixa wymagany jest inputstream adaptive w najnowszej wersji, a tego jeszcze nie ma w stabilnym repozytorium (chyba, przynajmniej jak sprawdzałem to nie było jeszcze)
avatar
o proszę Big Grin lecisz na Nightly? wcześniej ludzie się martwili kiedy stare widevine wygasało końcem maja, a teraz można oglądać FHD na s905x3 Smile
avatar
No i stało się - Netflix na Coreelec w 1080p na s905x3 bez przycinek. testuję od kilu dni - jedynie na filmi przyrodniczym gdzie tysiące rybek płynęło na raz pojawiło się gubienie klatek. Ale na normalnych filmach/serialach nie
avatar
no tak, masz rację