Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jeszcze tylko scrollowanie widgetów poprawić i biorę się za resztę, dialogi, DialogVideoInfo, addon browser, addon info, klawiatura, oj dużo tego Big Grin
avatar
drugi będzie horyzontalny ale na niego jeszcze nie mam pomysłu Tongue
avatar
@LukasS domyślny widok będzie taki sam jak "Flix view" w AZ2: Resurrection, na razie ogarnąłem jeden layout: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@"enefem" pochwal się jakimiś "screenami" z zza kulis Tongue Co wymyśliłeś Smile
avatar
Ratingi, DialogVideoInfo itp. ładuje się praktycznie natychmiastowo...
avatar
@remekb wgrałem przed chwilą na Mi Boxa i muszę przyznać, że ładnie to zapiernicza, biorąc pod uwagę fakt, że bazuje to na Estuary to działa praktycznie tak samo. Jak nic nie spierniczę po drodze, to może być ładny performance boost względem AZ2 Smile
avatar
@remekb mam taką nadzieję ^^
avatar
@"enefem" Skoro bazujesz na Estuary, to domyślam się, że skin będzie mniej zamulał niż Zephyr2?
avatar
No nieźle nieźle, działaj Smile
avatar
avatar
dzięki Smile
avatar
powodzenia Big Grin
avatar
stwierdziłem wczoraj, że spróbuje napisać nową, od podstaw Big Grin
avatar
@mjw w AZ2: Resurrection doszedłem do takiego momentu, że ciężko to dalej rozwijać. Trochę z racji zmian, które wprowadziłem, trochę z racji braku moich umiejętności, trochę z racji tego jak skórka jest napisana i dalsze kombinowanie kończy się wysypywaniem kolejnych rzeczy, które trzeba łatać
avatar
Co ty @"enefem" znowu kombinujesz :p
avatar
avatar
Z tym Netflixem to chyba był problem jakiś rok temu i wtedy nie działało HD - CastagnaIT poprawił to w swojwj wtyczce, ale żeby to zrobić jak należy trzeba było poprawek w inputstream adaptive i chyba właśnie to zrobili...
avatar
Na coreelec też cały czas było 1080p dla procków s905x.. ale na wielu produkcjach gubiło klatki, co uniemożliwiało płynne oglądanie. Ale 1080 cały czas było - tylko nie do praktycznego wykorzystania
avatar
@jon1022 "Implemented new licensed manifest request"
avatar
Ciekawe co to za tajemnicze poprawki z tym Netflixem... u mnie na raspberry pi kodi 18.9 input stream adaptive 2.4.4 cały czas jest 1080p przed chwilą sprawdzałem