Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@DenDy fajnie Smile puściłem przed chwilą aktualizację, cofnąłem wersję do poprzedniej bo było mniej błędów, w ciągu najbliższych kilku dni poprawie jeszcze kilka mniejszych błędów
avatar
Może tak być. Ja ogólnie lubię AZ2, używałem oryginał na k18. Potem na k19 reloaded a teraz używam twój mod i jestem happy Tongue
avatar
tam tak jakby wszystko było skrojone pod jeden wygląd i o wiele ciężej było coś zmienić niż grzebiąc w Estuary Tongue
avatar
ogólnie to klepanie "od podstaw" sprawia większą frajdę i jakby czuję większą kontrolę nad kodem, o wiele łatwiej jest coś dodać niż pracując w AZ2
avatar
@DenDy spoczko Big Grin jak coś będę pisał to coś razem wymodzimy Big Grin
avatar
@enefem kurna, nie zapominaj o zwykłym wertykalnym, bez większych bajerów ^.^
avatar
jak ruszę coś więcej to na pewno "pochwalę" się u nas na forum najpierw Smile
avatar
jeszcze tylko scrollowanie widgetów poprawić i biorę się za resztę, dialogi, DialogVideoInfo, addon browser, addon info, klawiatura, oj dużo tego Big Grin
avatar
drugi będzie horyzontalny ale na niego jeszcze nie mam pomysłu Tongue
avatar
@LukasS domyślny widok będzie taki sam jak "Flix view" w AZ2: Resurrection, na razie ogarnąłem jeden layout: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@"enefem" pochwal się jakimiś "screenami" z zza kulis Tongue Co wymyśliłeś Smile
avatar
Ratingi, DialogVideoInfo itp. ładuje się praktycznie natychmiastowo...
avatar
@remekb wgrałem przed chwilą na Mi Boxa i muszę przyznać, że ładnie to zapiernicza, biorąc pod uwagę fakt, że bazuje to na Estuary to działa praktycznie tak samo. Jak nic nie spierniczę po drodze, to może być ładny performance boost względem AZ2 Smile
avatar
@remekb mam taką nadzieję ^^
avatar
@"enefem" Skoro bazujesz na Estuary, to domyślam się, że skin będzie mniej zamulał niż Zephyr2?
avatar
No nieźle nieźle, działaj Smile
avatar
avatar
dzięki Smile
avatar
powodzenia Big Grin
avatar
stwierdziłem wczoraj, że spróbuje napisać nową, od podstaw Big Grin