Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ok, to sobie potestuję jutro na KODI nie ma sprawy Smile
avatar
@kisiel95 Nie jestem adresatem twojego pytania, nie korzystam i nie będę korzystał poprzez Kodi, także sorry, ale nie odpowiem...
avatar
@Łonogrzmot a jak wklepię ją do KODI, to będzie dobrze działać? Jak ustawić KODI, aby było bez ścin?
avatar
@kisiel95 Tak, na wypasionym Box-ie, odtwarzam bezpośrednio przez full wersję "Perfect Player", wszystko działa miód Smile
avatar
@Łonogrzmot a oglądałeś tą listę na boxie? Jak tak to za pomocą jakiego odtwarzacza odtwarzałeś? KODI?
avatar
@sky02 Panowie o tym wiedzą, wiedzą, ale dzięki za sugestię, zawsze może się komuś innemu przydać Wink
avatar
@kisiel95 Kilka razy tylko przerzucałem z innego kanału, na mecz Realu z Ajaxem, i za każdym razem wszystko było w porządku z obrazem oraz przekazem...
avatar
Panowie używajcie listy hls nie ts stabilniej i płynniej działa
avatar
@Łonogrzmot cięło ci podczas meczu?
avatar
@kisiel95 Nie da się ukryć, iż przy teście też mam komunikat "Subskrypcja # 30 IPTV w wersji beta Data ważności: 2019-06-13" Smile
avatar
Mam pytanko, bo wziąłem testy IPTV/list M3U ze strony tellyfrog.com i niby mam, że kończą się za 3 miesiące - nie wiem, czy to jakiś błąd od nich, czy co? Bo testy IPTV trwają chyba przeważnie dzień lub dwa co nie? Czy będą się mogli jakoś ode mnie domagać kasy za to, że tak długo trwał test?
avatar
Jak ktoś jeszcze nie był na "Kobietach mafii 2", to koniecznie, rozrywka przednia Smile
avatar
gdzie znajdę DZIAŁAJĄCE - niezbędne dodatki na coreelec
avatar
czy netflix na coreelec w 720 p działa ?
avatar
@Karol152 Nie, a Tobie?
avatar
@mjw Absolutnie nie, ale ten film wypada obejrzeć, i tak też zrobię Smile Zwiastun bez cenzury => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Łonogrzmot a Ty pracujesz w marketingu u Papryka Wegi? Big Grin
avatar
Wam tez kodi 18.1 zacina wszystko? Nic nie idzie ogladac?
avatar
Na film "Kobiety mafii 2" już kupili / zarezerwowali bilety? Jeżeli jeszcze nie, to na co czekają?! Wink
avatar
@tomeksup Niezadowolenie to jedna płaszczyzna, ale mieszać to z elementami rowerowymi, gdzie platforma Netflix z definicji dedykowana jest dla usług telewizyjnych, a nie dystrybucji części zamiennych dla cyklistów Smile