Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie, nie było żadnego problemu nigdy z 64 bit. Problem ze źródłami hdseans / cda zaczął się dopiero od 19stki. I tylko na windzie.
avatar
Zainstalujcie 32bit wersję Kodi od prawie zawsze miał problem z 64
avatar
@SoWhat tak działa cda / hdseans + wtyczki na windowsie, na K19. Po odpaleniu źródła na windows - cda / hdeans w fanfilm i w osobnych wtyczkach do tego - leci kilka sekund - czasem minutę i kodi trza ubijać na procesie. Nie da się z tych źródeł korzystać. Problem ystepuje od początku k19, tylko na windows. Android tego nie doświadcza.
avatar
Nie mam bufforowania
avatar
Zapytam na razie tutaj aby nie zakładać tematu. Działa wam poprawnie buforowanie z CDA? chociażby w fanfilm. Video zaczyna się dobrze, ale zaraz potem zwiecha kodi. Jestem na windows 10, kodi 19.1, świeżo zainstalowane od nowa.
avatar
Moze kogos zainteresuje.Google One Cloud lub Drive na tureckim (VPN) | 100 GB 58CT | 200 GB 1,16 euro | 2TB 2,90 euro w ciągu roku Subskrypcja nawet tańsza!
avatar
Działa
avatar
Działa epg.ovh? Nie ładuje mi się żaden przewodnik ? tivimate
avatar
Tak
avatar
Jedno pytanie:Real debrid-kodiwpigulce działa na kodi 19?
avatar
mała zmiana w PVR OSD: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nadałem temu troszkę dynamiki Tongue
avatar
TVP Sport wtyczka naprawiona
avatar
Całkiem nieźle
avatar
avatar
na teleele tez nie działa.
avatar
Jest na Polsacie cyfrowym
avatar
nie dziala bo nigdzie nie ma programu nawet na oficjalnej stronie eurosportu
avatar
Nie, a u ciebie?
avatar
Dziala wam epg dla eurosport 3-9 w plusx, program tivimate, epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
avatar
wiemy, że nie działa, nie wiadomo czy będzie dało się naprawić, trzeba czekać