Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Opcja chat jest aktywna kiedy jest online. Pojawia się niebieski przycisk w prawym dolnym rogu
avatar
Panowie jak można się skontaktować z adminem newplusx.tv?nie widzę żadnego chatu na stronie, niema nawet e-maila do supportu...
avatar
Serio? O widzę że ci jeszcze lepiej zaczynają niż Eleven ze swoim streamem ?
avatar
Sport na żywo max tylko w 720p, chyba na głowę upadli Sad
avatar
Jest szansa że transmisje viaplay będę na tele albo +x?
avatar
Oczywiście rozumni "zaczekają" z próbnym, do czasu startu Bundesligi Wink
avatar
Od jutra możliwość skorzystania z 30 dni okresu próbnego Viaplay...
avatar
@Tomek jakbyś mógł to proszę zajrzyj do tematu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo jestem ciekaw Twojej opinii
avatar
hej hej, czy może wiecie... czy w plusx tv w pakiecie niemieckim są dostępne kanały z portfolio mtv (club mtv, i inne)?
avatar
Hej, ma ktoś może sprawdzone napisy do Szybcy i wściekli 9?
avatar
@LukasS Dzięki za odpowiedź! Chociaż wiem, że problem istnieje, bo już głupiałem Wink
avatar
Ja tylko doradziłem. Zrobisz jak uważasz. Ty wiesz swoje a ja swoje. Pozdrawiam Wink
avatar
Nie, nie było żadnego problemu nigdy z 64 bit. Problem ze źródłami hdseans / cda zaczął się dopiero od 19stki. I tylko na windzie.
avatar
Zainstalujcie 32bit wersję Kodi od prawie zawsze miał problem z 64
avatar
@SoWhat tak działa cda / hdseans + wtyczki na windowsie, na K19. Po odpaleniu źródła na windows - cda / hdeans w fanfilm i w osobnych wtyczkach do tego - leci kilka sekund - czasem minutę i kodi trza ubijać na procesie. Nie da się z tych źródeł korzystać. Problem ystepuje od początku k19, tylko na windows. Android tego nie doświadcza.
avatar
Nie mam bufforowania
avatar
Zapytam na razie tutaj aby nie zakładać tematu. Działa wam poprawnie buforowanie z CDA? chociażby w fanfilm. Video zaczyna się dobrze, ale zaraz potem zwiecha kodi. Jestem na windows 10, kodi 19.1, świeżo zainstalowane od nowa.
avatar
Moze kogos zainteresuje.Google One Cloud lub Drive na tureckim (VPN) | 100 GB 58CT | 200 GB 1,16 euro | 2TB 2,90 euro w ciągu roku Subskrypcja nawet tańsza!
avatar
Działa
avatar
Działa epg.ovh? Nie ładuje mi się żaden przewodnik ? tivimate