Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ciekawe... na CE 20 jak jest zainstalowany Netflix i FanFilm, tak nie można otworzyć FF bo crashuje się kodi, bez Netflixa otwiera się bez problemu
avatar
takie pytanie - pilot z mikrofonem będzie działał na X96 Max Plus (android)? Czy tylko na boxach z oryginalnym atv..
avatar
Eee tam lepiej mieć tureckie konto Big Grin
avatar
Dlatego w takich momentach cieszę się, że mam Netflixa w abo C+ (cena gwarantowana przez całą umowę)
avatar
CDA TV 90 kanałów 30 złotych + obowiązkowe CDA Premium = 49,99 złotych miesięcznie...
avatar
Oooo zmiana cennika Netflix, pakiet Premium 60 złotych Smile
avatar
Poprawka WP Pilot w repozytorium Smile
avatar
@zborus dzięki już ok po prostu kilka godzin trzeba było poczekać aż rusek ogranie...
avatar
Opcja chat jest aktywna kiedy jest online. Pojawia się niebieski przycisk w prawym dolnym rogu
avatar
Panowie jak można się skontaktować z adminem newplusx.tv?nie widzę żadnego chatu na stronie, niema nawet e-maila do supportu...
avatar
Serio? O widzę że ci jeszcze lepiej zaczynają niż Eleven ze swoim streamem ?
avatar
Sport na żywo max tylko w 720p, chyba na głowę upadli Sad
avatar
Jest szansa że transmisje viaplay będę na tele albo +x?
avatar
Oczywiście rozumni "zaczekają" z próbnym, do czasu startu Bundesligi Wink
avatar
Od jutra możliwość skorzystania z 30 dni okresu próbnego Viaplay...
avatar
@Tomek jakbyś mógł to proszę zajrzyj do tematu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo jestem ciekaw Twojej opinii
avatar
hej hej, czy może wiecie... czy w plusx tv w pakiecie niemieckim są dostępne kanały z portfolio mtv (club mtv, i inne)?
avatar
Hej, ma ktoś może sprawdzone napisy do Szybcy i wściekli 9?
avatar
@LukasS Dzięki za odpowiedź! Chociaż wiem, że problem istnieje, bo już głupiałem Wink
avatar
Ja tylko doradziłem. Zrobisz jak uważasz. Ty wiesz swoje a ja swoje. Pozdrawiam Wink