Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ludzie* Już tak przyzwyczajony do jednego portalu, że człowiek się zapomina ;D
avatar
Mirki, czy mi się wydaje czy TVP 4K przestało nadawać całkowicie? Zniknął z +x oraz tele
avatar
New.plusx.tv
avatar
jaka jest teraz stronka plusx bo nie moge znalezc a dlugo nie uzywalem xD
avatar
A tego nie wiedziałem @Tomek ot mądrego to i dobrze posłuchać, dziękuje za odpowiedzi
avatar
avatar
avatar
podobnie jest z scrapper-em TMDb
avatar
Może były problemy z API trakt
avatar
I nagle zaczęło banglać, diabli wiedzą dlaczego ??
avatar
Mam takie pytanie, czy działa Wam normalnie trakt? U mnie jakieś dwa dni temu przestał pytać o ocenę a nic nie zmieniane no i jest zalogowany. Ktoś miał podobny problem?
avatar
@jon1022 To dramat Sad Dzięki za info1
avatar
@EtiPoo Niestety na tele zaproszeń nie ma trzeba czekać aż rejestrację otworzy, a na plusx też zrezygnowali z zaproszeń - co najwyżej może ci ktoś kto ma już konto wykupić listę na twoje dane - ale ty nie będziesz miał dostepu do stronki
avatar
Jest ktoś wstanie poratować zaproszeniem na teleelevidenie lub plusx?
avatar
Jest to o tyle dziwne, że nie tylko wykrzacza się przy odpalaniu wtyczki, ale wystarczy wejść w ten widok: dodatki > zainstaluj z repozytorium > ff repo > wtyczki wideo > i tutaj po kliknięciu FanFIlm wywala Kodi ^^
avatar
Czyli jesli to threading to blad powinien wystepowac na kazdej wersji Kodi, moze to cos innego jesli dotyczy jedynie K20.
avatar
chciałem sobie poużywać K20 a tu taki wałek Tongue
avatar
@Mariusz89B właśnie teraz zauważyłem, że to jednak niezależne od Netflixa. Po prostu ot tak zawiesza wszystko, a w logach nic... czysto
avatar
@enefem pewnie w FF dziala jakis threading.Thread w tle, i nie zostaje on prawidlowo zamkniety przy wyjsciu z wtyczki.
avatar
Hmm, po reboocie niby działają oba dodatki, ale zdarza się, że przy włączaniu FanFilm się Kodi freezuje